Black+Decker A7062 Cırcırlı Tornavida Seti 40 Parça

Ürün Kodu: 26037511
₺407,00
Marka: Black&Decker
A101 Ekstra'ya Özel
A101 Ekstra'ya Özel

Bianca Bella Solingen Bıyık Makası Nikel 4147

Solingen kalitesiyle üretilen erkek bıyık makası, ergonomik yapısı sayesinde ev ortamında bıyıklarınızı düzeltmenize yardımcı olur

Bıyık makasının formunu bozmamak için amacı dışında farklı kesimler yapmamanız tavsiye edilir

Kuru bir yerde saklamanızı ve nemli bırakmamanızı öneririz

 

Üretim Yeri: Almanya

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
apple
android
a101 app linkleri qr kodları
a101 guven damgasi görseli
a101 e-ticaret bilgi sistemi görseli
© 2024 A101 Ekstra