HESABIM

Ağız & Diş Bakımı

için 18 ürün bulundu

Ağız Bakım


Yüzün en çok dikkat çeken yerlerinden olan dişlerin temizliği hem sağlık açısından oldukça önemlidir hem de estetik ve dış görünüş yönünden oldukça önem taşır. Kişisel bakımın olmazsa olmazlarından olan ağız bakımı her gün özenle ve titizlikle yapılmalıdır. Bembeyaz ve çürüksüz dişlere sahip olmak için ağız bakımına küçük yaşlardan başlanılması gerekmektedir. Her gün düzenli olarak ve aksatmadan kullanacağınız ağız bakım ürünleri ile çürük, diş taşı, diş eti çekilmeleri ve diş eti sorunları gibi birçok sorunun önüne geçip rahatça gülmenin tadına varabilirsiniz. Bu yüzden bu ağız bakım sürecini çocuk yaşta kazanıp rutin haline getirmek gerekmektedir. Diş bakım ritüelinize ekleyeceğiniz diş fırçası, diş ipi, diş macunu, ağız temizleme suyu ile oluşabilecek diş eti hastalıklarının önüne geçerken aynı anda sağlıkla ve özgüvenle ışıldayan dişlere sahip olursunuz.


Ağız ve Diş Bakım Ürünleri


Ağız ve diş bakım kategorisinde bulunan çok fazla ürün vardır. İlk aklımıza gelen ve her gün düzenli olarak kullandıklarımız diş macunu, diş fırçası, ağız bakım suyu, diş ipi gibi ürünlerdir. Bu ürünler ağız bakım ürününüze ekleyip düzenli kullandığınız zaman daha sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca ağız kokusu gibi sorunlar yaşıyorsanız kullanacağınız ağız temizleme ve gargaraları ile bu sorundan da büyük ölçüde kurtulabilirsiniz. Eğer dişinizde sararma ve lekelenme sorunu yaşıyorsanız diş beyazlatma ürünlerinden de yardım alabilirsiniz. Bunlar diş tozları ve diş leke silgileri gibi kurtarıcı ürünlerdir.


Ağız Bakım Ürünleri Nelerdir?


Çürüksüz, plaksız ve bembeyaz gülen dişlere sahip olmanın yolu detaylı ve kapsamlı bir ağız bakımı istemektedir. Dişlerle birlikte damak, dil ve diş etlerini de içine alması gereken bakım diş fırçası ile yapılan bakımdır. İçeriğinde temizleyici ve beyazlatıcı maddeler ve özel içerikleri ile diş fırçalamayı keyifli hale getiren diş macunları beyazlatma, leke giderme, ağız kokusu, çürük önleme, diş beyazlatma, tartar önleme, onarma ve koruma gibi kendilerine has özellikleri ile diş fırçalamasından daha fazla verim almanızı sağlıyor. Diş ipleri ise diş macununun yetemediği yerlerde farklı diş yapılarına göre de uygunlukları ile daha detaylı bir bakım sağlayarak diş arasında kalan yemek artıklarını temizleyerek diş taşı oluşumunu da önlemeye yardımdı oluyor. Ağız çalkalama suları ağızdaki her yere ulaşarak daha temiz ve ferah bir his yaratarak ağzınızda mükemmel bir hijyen sağlıyor.


Hem küçükler hem de yetişkinler için birbirinden farklı özellik ve içerikleri ile satılan diş macunu fiyatları, diş fırçası markaları, şarjlı diş fırçası, diş ipi, ağız çalkalama suyu gibi ürünler ağız bakım sağlığını korumayı hedeflerken, bakım ritüelinizi de pratik kullanımları ile kolaylaştırıyor. Kişisel bakımının en önemlilerinden olan ağız bakımınızı en etkili yolu ile yapabilmek için seçkin ve uzman markaların ürünlerini tercih edebilir ve böylece bembeyaz ve sağlıklı gülüşlere sahip olabilir, mutlulukla gülümseyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.