HESABIM

Suluk & Matara & Beslenme

için 24 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Suluk, Matara, Beslenme


İçerdiği minerallerin insan sağlığına olan faydası her geçen gün daha fazla anlaşılan ve tüketimi de artan su, insan vücudunun 4/3’ünü oluşturmaktadır. Sağlıklı beslenmek için günde en az 2 litre su içilmesi hekimler tarafından tavsiye edilmektedir.


Çocukların okula giderken evlerinde anneleri tarafından suluklarına doldurulan su, akşama kadar olan ihtiyacını karşılar. Ayrıca spor yapanların her zaman yanlarında su bulundurmaları da önemlidir. Sporcular yaşadıkları su kaybını yanlarındaki suluktan su içerek karşılamaktadır.


Sadece öğrenciler ve sporcular değil, günümüzde herkes su ihtiyacını karşılamak üzere yanında mutlaka bir suluk taşımaktadır.


Suluk çeşitleri


Günümüzde birbirinden güzel tasarımlarda ve onlarca renk seçenekleriyle üretilmiş suluklar ve mataralar mevcuttur. Üretildikleri malzemeye göre de çeşitli suluklar vardır. Pipetli suluk modelleri, cam suluklar veya plastik suluk çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.


Öğrencilerin okula veya dershaneye giderken yanlarında bulundurmaları elzem olan bir eşya olan suluk, gün boyunca çocuğunuzun su ihtiyacını karşılamasında önemli bir yardımcıdır. İlkokul, ortaokul veya lise çağında olsun, her öğrenci yanında zevkine göre bir suluk bulundurmaktadır. Daha küçük yaşta oldukları için ilkokul öğrencilerine pipetli suluk modellerinden biri daha uygun olacaktır.


Öğrencilerin okulda ihtiyacını karşılamada yardımcı olan suluklar, büyükler için de çeşitli modelleri ile dikkat çekmektedir. İşe giderken metroda, otobüste ve vapurda yanınızda olması gereken mataralar, sadece su için değil; meşrubat, çay ve kahve gibi içecekleri taşımak için de kullanılmaktadır. Termos mataralar özellikleri sayesinde sıcak veya soğuk içecekleri ısısı değişmeden uzun saatler boyu koruyabilmektedir. Metal mataralar dayanıklı yapıları ile sporcular, dağda veya ormanda yürüyüş yapmayı sevenler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Sağlıklı oldukları için cam suluklar da tercih sebebi olmaktadır. Ancak düştüğünde kırılma riski yüksek olduğu için daha çok ofis ortamlarında çalışanlar tarafından tercih edilmektedir.


Suluk Fiyatları


Hayati bir besin olan suyun taşınması da en az su kadar değerlidir. Bu önemli görevi üstlenen suluk fiyatlarında; üretildikleri malzemeye, hacimlerine, özelliklerine gibi farklı seçeneklerle fiyat farklılıkları görülebilir. A101’de her zaman en uygun fiyatlarla suluk modellerini bulabilirsiniz. a101.com.tr adresinden de dilediğiniz zaman beğendiğiniz bir suluk modelini sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.