HESABIM

Kalem & Silgi & Yapıştırıcı

için 147 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı


Kalem, Silgi, Yapıştırıcı


Kalem; yazı yazmak, çizim ve boyama yapmak gibi işlerinizde lâzım olan kırtasiye malzemesidir. Kurşun kalem, tükenmez kalem, dolma kalem gibi kalem çeşitleri yazı yazmak ve hediyeleşmek için alınmaktadır. Çizim yapmayı sevenler ve bir iş olarak uğraşanlar için özel çizim kalemleri vardır. Bunun yanı sıra resim yapanların elinin altında sürekli olan boyama kalemleri, renkli seçenekleri ile A101 kırtasiye ürünleri arasında bulunmaktadır.


İster okulda isterseniz iş hayatında bulunun, her zaman bir kaleme ihtiyaç duyarsınız. Okulda ders sırasında not almak, yazı yazmak, resim çizmek gibi faaliyetlere uygun kalem çeşitleri yanınızda bulunmalıdır. İş hayatında da masa başı çalışanlara sürekli olarak lazım olduğu gibi diğer alanlarda çalışanlar da kaleme ihtiyaç duyabilir. Örneğin bir marangoz ustası keseceği yeri kalemle işaretleyebilir. Bir aşçı yemekleri ile ilgili notlar tutabilir. Kalem, hayatın her alanında yanımızda ihtiyaç duyduğumuz bir üründür.


Kalem Çeşitleri


Kişisel olarak kullandığımız kalemler gibi, hediye olarak da çok şık kalem seçenekleri mevcuttur. Hediye kalem seçenekleri arasında dolma kalemler önde gelmektedir. Özel kutusunda ve göz alıcı tasarımları ile dolma kalemler, uzun yıllar boyunca saklanacak güzel bir hatıra olarak saklanabilecektir. Mürekkebi bittikçe doldurulabilen dolma kalemler, dayanıklı dış yapısıyla da kolay kolay zarar görmezler. Özel günlerde sevdiklerinizi hatırlamak ve kendi tarzınızı yansıtacak bir hediye olarak dolma kalemleri tercih edebilirsiniz.


Her öğrencinin çantasında, kalem kutusunda veya evdeki çalışma masasında çeşitli kurşun kalemler bulunur. Siyah veya kırmızı kurşun kalem çeşitleri ile ders çalışmak, not almak veya ödev hazırlamak daha da kolaylaşmaktadır. Kurşun kalemle yazılan yazılarda hata olduğunda silgi ile kolayca silinebilir. Tahta kurşun kalemlerin yanı sıra uçlu kalemler de silinebilir özellikleri ve ince uçları ile öğrenciler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Öğrenciler için ayrıca renkli renkli boya kalemleri de resim derslerinde kullanmak için elzemdir. Keçeli kalem ve pilot kalem gibi kalemler de hem ders notlarında vurgu yapılmak istenen yerlerde yazıyı belirginleştiren yapısı sayesinde tercih edilmektedir.


Ofislerde ise daha çok tükenmez kalemler tercih edilmektedir. Silinmeyen özelliği ile kalıcı not almak için; mavi, kırmızı veya siyah renkli tükenmez kalemler çeşitli marka ve modellerde bulunmaktadır.


Ayrıca yazıyı bir meslek veya bir hobi haline getiren kaligrafi sanatçılarının kullandıkları kesik uçlu kalemler de en güzel kalem çeşitleri arasında yer almaktadır. Güzel yazı yazmaya yardımcı olan kaligrafi kalemi farklı renk seçenekleriyle kullanıcılara hitap etmektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.