HESABIM
  • Crocs Erkek
  • Crocs Kadın
  • Crocs çocuk

Crocs terlik

Crocs

2002 yılından bu yana hem yetişkinler hem de çocuklar için ürettiği yenilikçi terlik ve sandalet modelleri ile Crocs terlikler tüm dünyada birçok hedef kitleye ulaşıyor. Ergonomik yapısı, fonksiyonelliği ve rahat kullanımı ile Kanada menşeili Crocs markası kısa sürede büyük beğeni kazanarak, klasik terlik markaları arasına girmeyi başardı. 

Crocs, özel yapısı, tasarımı ve ayak sağlığına öncelik veren mentalitesi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarıyor. Ayaklarınıza gün boyu konfor vadeden Crocs terlikler ile ayaklarınız hem sağlıklı kalıyor hem de trendy bir görünüme sahip oluyor.


Crocs terlikler, ayak sağlığına önem verenler için zengin renk seçenekleri ile tüketicilere çok seçenek sunuyor. Hem rahat hem de trendy duruşuyla dikkat çeken Crocs ürünleri günlük yaşamda da vazgeçilmeziniz haline geliyor. 

Bu sezon da diğer sezonlar gibi ilgiyi üzerine bu terlikler, ortopedik yapısı ile ayağın tüm kapalı kalmasını önleyerek özel tasarımı ile ayağın hava almasını sağlıyor. Üst ve yan taraflarında bulunan delikler ayaklarınız hem gün boyu kapalı kalmıyor hem de hava alarak koku oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Arka bandının hareket yapısı ile ister terlik ister sandalet olarak kullanabilirsinizCrocs terlik modellerinin özellikleri


Crocs ürünlerinin benzersizliğini sağlayan özel Croslite materyali, her adımda ekstra yumuşaklık, hafiflik ve rahatlık sunuyor. Ayrıca Crocs’un en sevilen özelliği ise kokuya dayanıklı olması, suda batmaması, kolay temizlenmesi, çamaşır makinesinde yıkanması ve hızlı bir şekilde kurumasıdır. Yaklaşık 150 gram ağırlığında olan Crocs terlik modelleri, rahatlık ve konfor hissini aynı anda kullanıcılarına veriyor. Hafifliğinden ve ergonomik yapısından dolayı yastık üzerinde yürüyormuşsunuz izlenimi veren Crocs kadın, erkek ve çocuk modelleri özel yapısı ile ayağınızı en iyi şekilde sarıp kavrıyor. Materyalinin bakteri üretmeyen ve kokuyu önleyen özel yapısından dolayı doktorların ve sağlık sektöründeki personellerin de tercih ettiği ürünler arasına girerek ortopedik terlik kategorisinde de yerini almayı başarıyor.

Özel yapısı ve materyali ile ayak ve eklem ağrılarının önüne geçmeye ve azaltmaya yardımcı ortopedik yapısı ile dikkat çeken Crocs terlik modelleri kadın, erkek, çocuk ayırt etmeksizin en çok tercih edilen popüler markalar arasında yerini almayı başarıyor. Evde, sahilde, yürüyüşte, işte, bahçede, teknede, plajda ve daha birçok alanda kolayca kullanılabilen bu terlikler yediden yetmişe herkesin favorisi oluyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarının favorisi bu terlikler delikli yapısı ile ayaklarınızı çok mutlu ediyor.

Crocs kadın terlik modelleri hem modern görünümleri hem de kendine has ergonomik yapıları ile kadınların en sevilen tercihlerinden biri oluyor. Crocs erkek terlik modelleri ise sportif kullanımları ve hava alan yapıları ile erkeklerin de beğenisini kazanıyor.

Crocs çocuk terlik modelleri ise çocuklara renkli ve eğlenceli terlik seçenekleri sunuyor. Çocuklara özel üretilen bazı modellerinde dünyaca ünlü çizgi film karakterleri ve üzeri için satılan Crocs jibbitz veya Crocs süsü olarak satılan deliklerin üzerine takılan küçük süsler ile çocukların en sevdiği terlik olmayı başarıyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken Crocs terlikler, kız çocuk terlik modelleri arasında beğeni kazanıyor. 

Terlik ve sandalet modelleri ile popüler markalardan biri olan Crocs sağlam yapıları, uzun süre dayanıklılığı ve mükemmel konforu ile herkes tarafından sevilip, tercih ediliyor.
adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.