HESABIM
Banner

Birkenstock Marka Terlikler

Birkenstock

Ayak sağlığının dostu Birkenstock Terlik

Rahatlığıyla tüm dünya çapında sevilen ve popüler olan köklü Alman markası Birkenstock ile artık ayaklarınız daha özgür ve daha rahat.

Birkenstock terlik ve Birkenstock sandalet modelleri ile bir yandan ayaklarınızın sağlığını önemserken diğer yandan da materyali ile çevreye destek veriyor. 1774 yılından beri var olan Birkenstock terlikler hem günlük hayatta hem de plajda ayaklarınız rahat ve konforlu bir gün geçirmesine yardımcı oluyor. Ayaklarınızın sağlığına en az siz kadar önem veren Birkenstock terlikler rahatlıklarını kendisine özel olan tabanından alıyor.       Doğal mantardan üretilen Birkenstocklar uzun ömürlü yapıları ile yıllarca severek kullanılıyor.

Derin topuk kısmı ile topuğunuzu kavrayarak bileğinize yük binmeden ağrısız ve konforlu yürümenizi sağlıyor. Özel mantar tabanından dolayı yaz sıcaklarında bile ayaklarınız terlemeden her daim serin kalıyor.

Birkenstock kadın terlik ve sandaletlerinde rahatlık her daim ön planda tutuluyor. Hem unisex hem de kadın, erkek ve çocuklara özel olarak ürettiği modelleri, ayağın şeklini alan özel tabanı ile uzun süre dahi giyilse bile ayaklarınızda ağrı yapmıyor ve gün boyu rahatlık sunuyor. Sağlıklı ayakların rahat hareketini sağlayan Birkenstock erkek terlik modellerinin yanında çocuklara özel daha renkli ve yaratıcı modelleri de bulunuyor. Ortalama 3mm kalınlığında olan bu özel mantar tabanın özel yapısından dolayı deri gözenekleri kapanmıyor ve terliklerin hava geçirgenliği sürüyor. %100 mantar olan taban anatomik olarak ayaklarınıza destek sağlarken, dayanıklı formu ile de uzun yıllar kullanmanıza imkân sağlıyor. Tabanının özel yapısından dolayı hangi zemine olursanız olun kaymanızı önlüyor. Birkenstock terlikleri düzenli olarak yapacağınız bakımlarla daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Günümüzde birçok isim tercihini Birkenstock’tan yana kullanıyor. Dünyaca ünlü birçok isim Birkenstock giyerek kameralara takılıyor. Günlük hayata uyum sağlayan tasarımı ile Birkenstock’lar her kombininize uyuyor. Birkenstock Arizona ve Gizeh modelleri ise en çok satan terlikler arasında bir numarada yer alıyor. Çift beyaz tek bantlı, parmak arası modellerinde büyük metal tokalar göz alıyor.

Birkenstock fiyatları ürünlerinin materyallerine, modellerine göre değişiklik gösterebiliyor. Taban özellikleri ve malzemesi fiyatlarını belirleyen en büyük etkenlerden biridir. Birkenstock indirimi gibi özel etiketlerle satışa sunulabiliyor. Marka diğer markalara kıyaslandığında pahalı olarak gözükebilir fakat materyal kalitesi vs. dikkate alındığında diğerlerinden açık ara önde olduğu anlaşılmaktadır. Fiyat ve kalitesi gözetildiğinde Birkenstock kullanıcıları memnun ediyor ve uzun yıllar sürekliliğini koruyor.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.