HESABIM

  • Kampanya 12 – 24 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.  a101.com.tr’de tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 35TL bonus yüklenecektir.
  • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği mobil uygulamasında ve www.a101.com.tr ‘de kullanılmaktadır.
  • Alışveriş sepetinizi a101.com.tr ’den veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’ya kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 35 TL bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve ek kartlar dahildir.
  • Garanti Paracard, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus, Paracard, sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 28 Mayıs – 7 Haziran 2020 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 8 Haziran 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • www.a101.com.tr ’deki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 250 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
  • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

 

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.