Skechers Bobs Squad Charm League 85686L-BLK Çocuk Ayakkabı Siyah

Ürün Kodu: 26044145002
₺899,00
Marka: Skechers
A101 Ekstra'ya Özel

Samsonite 115327-1090 Laptop Çantası 15.6" Lacivert

Samsonite'den bu GuardIT 2.0 15,6” Dizüstü Bilgisayar Tutma Kolu, büyük ekranlı bir dizüstü bilgisayarla seyahat etmek için mükemmel bir yol arkadaşıdır. Orijinal GuardIT koleksiyonunu temel alan GuardIT 2.0, selefi ile aynı titiz yapı kalitesini koruyor ancak sürekli değişen teknoloji gereksinimlerimize ayak uydurabilmesini sağlamak için çok sayıda güncellenmiş özellik sunuyor. Profesyonel bir havayı koruyan, uygun fiyatlı, güzel görünümlü ve son derece işlevsel çarpıcı bir koleksiyon. Samsonite İş Çantalarından bekleyebileceğimiz gibi, bu 15,6” Dizüstü Evrak Çantası ayrıca bir tablet cebi ile birlikte gelir ve ayrı bir Tablet Kılıfı ihtiyacını ortadan kaldırır.

Özellikler

Polyester karışımlı dış yapı

Çift üst taşıma kolları

Çıkarılabilir ve ayarlanabilir omuz askısı

Kapatma askılı dizüstü bilgisayar cebi

15.6” ekranlı dizüstü bilgisayar taşıma

Boyutlar: 40cm x 30cm x 9 cm

Ağırlık: 0,5 g

Kapasite: 14.5

Dizüstü Ekran Boyutu: 15.6"

Tablet Ekran Boyutu: 10.5"

Dış ön cep

Kol Kayışı arkaya - Emniyet Kolunun bir Tekerlek Sapına oturmasını sağlar

Tablet Cebi

10.5” Ekranlı Tablet Taşır

Cep Telefonu Cebi

Astarlı iç

Dahili organizasyon cepleri

Kablo cebi

Cep Telefonu Cebi

Sağduyulu vurgulu renk dokunuşları

Genişletilebilir

TSA Kilidi


2 yıl ithalatçı garantili

Üretim Yeri: Çin

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra