HESABIM

Yemek Takımı

için 28 ürün bulundu

Yemek Takımı


Yemek yemek sadece insanın karnını doyurması değildir. Medeniyetlerin zamanla oluşan bir yemek kültürü vardır. Yemek için güzel bir sofra kurulması, örtüsünün serilmesi, yemek yenilecek tabak, kaşık ve çatalların yerleştirilmesi hepsi bir düzen içerisinde yapılır. Sofranın en belirgin parçası ise elbette ki yemek takımlarıdır.


İnsanın karnından önce gözünü doyuran bir görsel şölen sunan yemek takımları, ister günlük kullanımda ister özel davet günlerinde yemekleri içinde sunan parçalardır. Yemek yenilecek sofrada veya masada tabakalardan kaşıklara, tuzlukta sürahiye ne kadar gerekli eşya varsa hepsini yemek takımları içinde bulmak mümkündür. Mutfağınıza ve zevkinize uyumlu yemek takımı seçmek için onlarca marka tarafından üretilmiş yüzlerce çeşit bulabilirsiniz.


Yemek Takımı Modelleri


Her farklı ihtiyaç ve talebe göre üretilen yemek takımları vardır. Bu nedenle de yemek takımı modelleri arasında onlarca seçenek bulunmaktadır. 6 kişilik yemek takımı, genellikle 24 parça veya 30 parçadan oluşmaktadır. 12 kişilik yemek takımı ise 85 veya 90 parçadan meydana gelmektedir. Kalabalık misafir geldiğinde mutfakta harika yemekler yaptıktan sonra bunların servisi için ihtiyaç duyacağınız bu yemek takımları, sofraya sizin tarzınızı yansıtacaktır.


Kütahya Porselen yemek takımı, Güral Porselen yemek takımı, Porland yemek takımı, Karaca yemek takımı, Jumbo yemek takımı, Keramika yemek takımı, Linens yemek takımı, Madame Coco yemek takımı ve Schafer yemek takımı en çok tercih edilen yemek takımlarıdır. Bu markalara ait takımların yüzlerce farklı çeşidi bulunmaktadır. Çiçek desenlilerden mat renklere uzanan olağanüstü tasarımlar, kendi tarzını sofraya yansıtmak isteyenlerin beğenisini kazanıyor.


Yemek Takımı Alırken Dikkat Edilecekler


Yemek takımı satın alırken bütçenizi düşünmelisiniz. Bütçenize uygun bir yemek takımı almak için a101.com.tr adresindeki yemek takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Bir diğer faktör de evinizdeki diğer eşyaları göz önünde bulundurmaktır. Yemek takımınızın özellikle mutfaktaki eşyalarla bütünlüğü önemlidir. Ayrıca yemek takımı alırken, kaç kişinin kullanacağını belirlemek de tercih edilecek ürünü seçmede kolaylık sağlayacaktır. Kaç parça veya kaç kişilik bir yemek takımı alacağınız önemlidir. Beğendiğiniz bir yemek takımı olduğunda daha önce bu markaya ait bir ürün kullanmadıysanız ve ürünleri hakkında bir fikriniz yoksa kullanıcı yorumlarını okuyarak bir fikir edinebilirsiniz.


Yemek Takımı Temizliği ve Bakımı


Onlarca parçadan oluşan yemek takımlarını temizlemek de oldukça güçtür.  Üretildiği maddelerin hassas olmasından dolayı temizlerken dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu yıllar boyu kullanılacak olan parçaları temizledikten sonra düzenli olarak iyi muhafaza edecek şekilde bir yere kaldırmalısınız. Dikkat edilmesi gereken bir husus da ürünün garanti belgesinin bulunmasıdır. Parçaların kırılma durumunda yerine yenisinin verilme garantisinin olması önemli bir detaydır.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.