HESABIM
Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S
Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S
Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S

Ürün kodu: 26027044
Marka: Xiaomi
1
Online Satışa Özel

a101.com.tr stoklarımızda tükenmiştir.
Tükendi
Online Satışa Özel
 • ÜRÜN BİLGİLERİ

  Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S

  Ürün model numarası: DDHBC05NEB

  Maks. Hız: 25km/sa (Her mod için maks. hız: Yaya modu: 5km/sa; D: 20km/sa; S: 25km/sa)

  Menzil: 30km

  Ağırlık:12.5kg

  Tırmanma kabiliyeti: 0.14

  Fren: E-ABS ve disk freni

  Nominal güç: 250W

  Maks. Güç: 500W

  Lastikler: 8.5" ön ve arka pnömatik lastikler

  Denetleyici düşük gerilim koruması: 29V±0.5V

  Denetleyici akım sınırı: 17A±0.5A

  Motor tipi: Fırçasız DC motor

  Maks. Yük: 100kg

  Sürücü yüksekliği: 120cm-200cm

  Sürücü yaşı: 16-50 yaş

  Çalışma sıcaklığı: -10°C ila 40°C

  Depolama sıcaklığı: -20°C ila 45°C

  Giriş Koruma sınıfı: IP54

  Şarj süresi: 5.5 saat

   

  Pil özellikleri

  Pil tipi: Lityum iyon pil

  Pil modeli: NE1003-H

  Nominal kapasite: 7650mAh/275Wh

  Nominal gerilim: 36VDC

  Maksimum şarj gerilimi: 42VDC

  Şarj sıcaklık aralığı: 0℃~+40℃

  Deşarj sıcaklık aralığı: -20℃~+50℃

  Pil ağırlığı: 1.6kg

  Döngüsel yaşam süresi %70'in üzerinde güç ile 500 şarj döngüsü

   

  Adaptör özellikleri

  Çıkış gücü: 71W

  Giriş akımı: 2A MAKS.

  Çıkış akımı: 1.7A

  Giriş gerilimi: 100-240VAC 50/60Hz

  Çıkış gerilimi: 42V

  DC kablo uzunluğu: 2m

  DC kablo bağlantı noktası tipi: Özel Φ8.0*1.6mm

  Büyük güç kaynağı ile yüksek güvenlikli 18650 güç lityum pil, güvenli ve dayanıklı bir performans sunar. Tam şarj sizi 30 kilometre götürebilir.

  Üç hız modu, kolay geçiş

  İşe giderken daha hızlı gitmek için S'ye basın. Parkın etrafında gezerken D'ye basın ve kalabalık alanlarda daha yavaş gitmek için yaya modunu açın. Modlar arasında geçiş yapmak için güç düğmesine iki kez basın ve hızı çevrenize göre kolayca ayarlayın.

  Yeni jenerasyon enerji geri kazanım sistemi

   

  Daha uzun pil ömrü içim kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürür. Kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) tam olarak yükseltildi ve enerji dönüşüm verimliliği daha da iyileştirildi. Her bir frenleme ve motorsuz yokuş aşağı sürme kinetik enerjiyi geri kazandırabilir ve seyir menzilini daha da arttırmak için kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebilir. Enerji geri kazanımı verimliliği, kişisel sürüş ihtiyaçlarınızı karşılamak için Mi Ev uygulaması aracılığıyla ayarlanabilir.

   

  İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

  Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

  Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

  Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 1 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

 • TESLİMAT
  Siparişiniz 3-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.
 • İADE KOŞULLARI

  İade ve Gönderim Koşulları

  • İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.
  • Türk Kızılay Deprem Bölgesine Yardım ürünlerinde;

  *Bu ürün sanal bir ürün olup amacı bağış tutarının belirlenmesidir, en fazla 1 adet alınabilir ve fiziki bir gönderim olmayacaktır.

  *Söz konusu işlem ilgili mevzuat kapsamında bağışlama olduğundan cayma hakkı kullanılamaz, ürün iptal veya iade yapılamaz.

  *Bağışlama işlemleri, Türkiye Kızılay Derneği ve A101 arasındaki protokol kapsamında Yardım Toplama Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Kızılay Derneği’ne yapmış olduğunuz bağışları sipariş numarası ile www.kizilay.org.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

  *Yapmış olduğunuz bağışlamalar A101 tarafından hiçbir komisyon alınmaksızın doğrudan Türkiye Kızılay Derneği’ne aktarılmaktadır. Kızılay yapmış olduğunuz bağışlamaları belirlemiş olduğu yöntem ile ihtiyaç sahiplerine ve afetzedelere ulaştırmaktadır.

  *Bağışlama işlemleri sırasında, bağışınızı sorgulayabilmeniz için sipariş numaranızın aktarılması dışında kişisel verileriniz Kızılay’a aktarılmamakta olup kişisel veriler yalnızca denetim amacı ilgili mevzuat kapsamında ölçülü ve sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

  *İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1
Mağazada Bul

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S

SKU: 26027044

*Mağazalarımız konumunuza göre gösterilmektedir.

*Stoklar gün içinde değişebilmektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.