HESABIM

Ütü Masası

için 2 ürün bulundu

Ütü Masası


Ütü, bir evin olmazsa olmazı küçük ev eşyalarının vazgeçilmezidir. Kırışık bir gömleği, pantolonu, eşarbını ya da kırışık bir çarşafı ancak ütü kullanarak giyilmeye ve kullanılmaya müsait hale getirebilirsiniz.


Ütü yapmak kolay bir iştir lakin güven içinde istenilen verimi alabilmek için dikkat edilmesi gerekir. Aranan mükemmellikte ve güvenilir bir ortamda ütü yapmak için ütü masası kullanmanız gerekir. Böylece hem ütü yapmak için düz bir zemin oluşturmuş olursunuz hem de en güvenli şekilde kıyafetlerinizi ve tekstil ürünlerinizin rahatlıkla kırışıklıklarınızı açabilirsiniz.


Piyasada büyüklü küçüklü birçok firma farklı fonksiyonlarda ve ebatlarda ütü masası üretmektedir. Gimi ütü masası, Leifheit ütü masası, Bosch, Philips, Arçelik, Tefal marka ütü masaları, De’longhi ütü masası tüketiciler tarafından çokça tercih edilen, en iyi ütü masası markalarıdır.


Ütü masası küçük fakat fonksiyonel bir araçtır. Yüksekliği çoğu modelde ayarlanabilir bir sistem ile çalışır bu da kullanan her bireyin kendi boyuna göre ütü masasını ayarlayıp daha rahat ütü yapmasını sağlar.  Ütü masalarının çoğunda ütünüzü ya da kazanlı ütünüzü güvenle koyabileceğiniz bir ütü standı bulunmaktadır. Böylece ütü ile işiniz yokken buraya ütüyü koyarak yaşanabilecek olası kazalara karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca ütü masası modellerinde kontraplak kaplama üstünde geniş bir alanı ve onun üzerinde ideal olarak yumuşak ve yanmaz bir kumaş vardır, bu da istediğiniz kıyafet ve tekstil ürününü rahatça ütülemenizi sağlar.


Ütü masası modelleri sahip oldukları farklı ek donanımlarla birbirinden ayrılırlar. Bazı ütü masası modellerinin altında çamaşırlık rafı bulunmaktadır. Böylece ütülediğiniz kıyafetleri ütü bitene kadar buraya asabilir, kırışmadan muhafaza edebilirsiniz. Priz ve kablo asma mekanizması bulunan ütü masası modelleri de vardır. Böylece priz yeri ve kablo uzunluğu sıkıntısı olmadan ütü masasını istediğiniz yere kurmanıza imkân verir.


Dolaplı ütü masası, hem ütü masası hem de fonksiyonel bir dolap gibi kullanacağınız bir tasarımdır. Farklı dizaynlarda bir dolap ve üzerinde katlanır mekanizmasından oluşan dolaplı ütü masaları özellikle yer sıkıntısı olmayanların tercih edeceği bir modeldir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.