HESABIM

Terlik

için 130 ürün bulundu
Filtreler
Beden
Cinsiyet
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Terlik


Terlik kadın, erkek ve çocuk fark etmeksizin ayak rahatlığının ön planda tutulduğu bir ayakkabı türüdür. Farklı ihtiyaçlara göre farklı tarz ve malzemelerden üretilmiş yüzlerce terlik çeşidi bulabilirsiniz. Terliğin kullanım alanı oldukça geniştir.

Kış mevsiminde ayaklarınızı soğuktan ve halısız zeminlerden korumak için evinizde bir kış terliği giyebilirsiniz. Bu terliklerin birbirinden farklı renkte ve modelde pelüş kumaştan, keçeden, tekstil kumaşından kadın, erkek ve çocuklar için üretilmiş değişik modelleri vardır. Ayrıca dört mevsim misafirlerinizi ağırlarken kullanabileceğiniz misafir terlikleri ile de kendiniz kadar misafirlerinize de verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz. Bu tarz şık ev terlikleri bugün hemen hemen her evde bulunmaktadır. Ev terliğinde Gezer terlik, Ceyo terlik, LCW ve Twigy markaları en çok tercih edilen markalardır.

Yaz mevsiminde ise sıcak havalarda çoğunlukla ayaklarınız ayakkabının içerisinde rahat etmemektedir. Böyle durumlarda ayaklarınızı ferahlatmaz adına yazlık terlikler kullanabilirsiniz. Yazlık ev / dışarı terlikleri, günlük kullanıma uygun parmak arası ve bantlı modeller ile ayaklarınızda bir şıklık oluştururken aynı zamanda ayağınızın rahat etmesini de sağlar. Ayrıca plaj ve havuz başında kullanabileceğiniz plaj terlikleri de vardır. Onlarca renk çeşidi ve çiçek deseni gibi farklı modelleri olan plaj terlikleri ile hem kumun / zeminin sıcaklığından ayaklarınızı koruyabilir ve olası bir enfeksiyon oluşturma riskine karşı tedbir alabilirsiniz.

Ayak konforu ve sağlığı için alacağınız parmak arası terlik, fiyonklu terlik, ahşap görünümlü ve hasır modelde terlikler, Birkenstock tarzı terlik modelleri ile ayağınızda tarz meydana getirebilirsiniz.

Yazın gece kıyafetlerinizin ve gündüz şıklığınız için kullanabileceğiniz taşlı, dolgu topuklu, parmak arası ya da bantlı, zincirli, burun kısmı kapalı ya da açık farklı renk ve tasarımda terlikler de mevcuttur.

Uzun süre ayakta duruyorsanız ayak sağlığınız açısından ayak tabanı anatomisine uygun tam ortopedik terlik modeli seçmelisiniz. Ortopedik tabana sahip bu medikal terlikleri ayaklarında çeşitli rahatsızlıklar olan kişiler de uzman tavsiyesi ile tercih etmektedir. Ceyo tam ortopedik terlik, Muya ortopedik terlik, sabo terlik modelleri en çok tercih edilen modellerdir.

A101 en uygun terlik modellerini avantajlı fırsatlarla sunuyor. Online mağazası a101.com.tr adresinde de farklı model ve çeşitleri bulunuyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.