HESABIM

Tablo

için 15 ürün bulundu

Tablo


İç ve dış mekân duvar şıklığı için tercih edebileceğiniz başlıca ürün, tablolardır. Mekânla uyumlu mobilyalar kadar, mekânın duvar rengi ve duvarlarını süsleyen objeler de ortam tasarımının bir bütünlük oluşturması için önemlidir. Piyasada yüzlerce farklı tablo çeşidi bulabilir, sizin için en uygun estetiğe sahip olan dekoratif tablolarla evinizi, ofisinizi, bahçenizin ve apartmanınızın duvarlarını süsleyebilirsiniz. a101.com.tr adresindeki tabloları, bütçenize uygun seçeneklerle hemen satın alabilirsiniz.


Kanvas tablolar, L çerçeveli tablolar, 60 x 140 cm ya da 100 x 140 cm dev modern kanvas tablolar, yağlı boya tablolar, parçalı tablolar, ünlü ressamların tabloları, manzara tabloları, çiçek tabloları, modern soyut tablolar, aynalı tablolar, kabarmalı tablolar, dekoratif tablolar ve taşıt tabloları piyasada bulabileceğiniz tablo çeşitleridir.


Kanvas Tablo Çeşitleri


Farklı model ve ebatta olan kanvas tablolar bugün en çok tercih edilen tablo çeşitlerindendir. Her türlü mekân tasarımına uygun tablolar bulabilir, zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Duvara asılmasının kolay olması da kanvas tabloların bir diğer tercih edilme sebebidir. Bu güzel görünümlü tablolar, diğer çerçeveli ya da camlı tablolara göre daha hafif olduğu için çivi çakmadan da çift taraflı bantlarla duvara kolayca asılması mümkündür. Duvara asarken birbiriyle uyumlu tablolar aralarında eşit mesafeler bırakarak bir arada asabilir ya da parçalı kanvas tablolardan birini tercih edebilirsiniz. Dev kanvas tablolar ise oldukça geniş tablolar olduğu için geniş yüzeyli duvarlara asılmalıdır. Evlerin salon bölümleri için tablo seçiminde dev kanvas tabloları seçebilirsiniz. Çerçeveli kanvas tablo modelleri de vardır. L çerçeveli kanvas tablolar olarak adlandırılan bu tablolarla çerçevenin resme kattığı sınır olgusunu duvarlarınıza yansıtabilirsiniz.


Ünlü ressamların tablolarının kopya edildiği tablolar da günümüzde çokça tercih edilmektedir. Tarihi değeri olan bu tabloların retro havasını duvarlarınıza bu şekilde yansıtmanız mümkündür. Halı tüccarı, Kaplumbağa terbiyecisi, Osmanlı dönemini resmeden oryantal tablolar, Salvador Dali’ye ait tablolar, Van Gogh’a ait tablolar, Edvard Munch - Çığlık tablosu, Pablo Picasso’ya ait tablolar en çok rağbet gören tablo çeşitleridir.


Son zamanlarda aynalı tablolar da ev dekorasyonunda tercih edilen tablo çeşitlerindendir. Kırık aynalı tablo, mozaik tablo şeklinde çeşitleri vardır. Evinize modern dokunuşlar katacak olan aynalı tablolarla evlerinizde yeni bir hava oluşturabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.