HESABIM

Spor & Outdoor

için 151 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Spor&Hobi Ürünleri


Her daim fit ve formda kalmanıza yardımcı olan spor ve hobi ürünleri kategori içeriğinde spor ve hobi ürünlerini içeriyor. Dinamik ve aktif bir yaşam tarzına sahip, sporu hayatınızın en önemli yerinde tutuyorsanız bu kategorideki ürünler tam sana göre.


Çeşitli Kondisyon Ürünleri İle Her Zaman Formda Kalın


Fitness salonlarına gitmek istiyor fakat yoğun iş hayatınız ve günlük temponuzdan spor salonlarına gitmeye vakit bulamıyorsanız, ev tipi kondisyon ürünleri evinizde de form tutmanıza yardımcı oluyor. Kondisyon ürünleri dendiğinde aklımıza ilk olarak kondisyon bisikletleri geliyor. Kondisyon bisikleti yerine temiz havada gerçek bisiklet keyfini çıkarmak istiyorsanız hem seyahat edip hem de enerji harcamak istiyorsanız; dağ bisikleti, yol bisikleti, şehir bisikleti gibi pek çok seçenek yer alıyor.


Yoga ve Pilates Yapıp Esneyin, Ağırlık Çalışın Güçlenin ve Her Zaman Zinde Kalın


Daha çok kadınların tercih ettiği sporlar arasında yer alan yoga ve pilates farklı kas gruplarını çalıştırarak hem bedeni güçlendiriyor hem de esnetiyor. Pilates topu, pilates matı, yoga matı, direnç lastiği, pilates çemberi gibi ürünler pilates ve yogadan alınan performansı ve verimliliği arttırıyor. Daha esnek ve zinde bir beden için pilates veya yogaya zaman ayırabilirsiniz.


Ağırlık ve vücut çalışmalarınızı spor salonu yerine evinizde yapmak istiyor ve dambıl vs ihtiyaç duyuyorsanız spor ve hobi ürünleri kategorisinden ihtiyacınıza yönelik bir spor aleti satın alabilir, spor rutininizi keyfe dönüştürebilirsiniz. Farklı kas gruplarını çalıştırıp tetiklemek amacı ile üretilen kettlebell kol, sırt ve omuz bölgenizi geliştirmek için mükemmel çözüm sunuyor.


Spor rutininizi daha keyifli hale getirmek ve evinizin konforunda spor yapmak için bu kategoride ki ürünler sizlere yardımcı olacaktır. Hayalini kurduğunuz forma sahip olmak için sadece spor yapmak yetmiyor, sağlıklı beslenmek de gerekiyor. Kas yapımınızı hızlandırmak ve kas kütlenizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz protein tozları ve bunun gibi besin takviyeleri ile mükemmel bir vücuda sahip olabilir ve sporu yaşam tarzınıza aktarabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.