HESABIM

Sırt Çantası

için 4 ürün bulundu

Sırt Çantası


Kitap, laptop, kulaklık, ajanda, şarj kablosu, anahtar, cüzdan, atıştırmalık yiyecekler, su şişesi, sıcak içecek termosu ve daha neler var. Bir sırt çantasının içine neler konulabilir? Günlük hayatta yanınızda olmasına ihtiyaç duyduğunuz birçok şeyi sırt çantanızda taşıyabilirsiniz.


Giyim tarzınıza uygun modellerle kıyafetlerinizi de kombinleyebileceğiniz sırt çantası, bay, bayan veya uniseks çeşitleri ile her yaşa uygun olarak tasarlanıyor. Son yıllara kadar sadece okula giden çocukların kullandığı sırt çantaları, artık 7’den 70’e herkes tarafından tercih ediliyor. Özellikle metropollerde yaşayanların günlük ihtiyaç duydukları ne varsa derleyip toparladıkları en yakın aksesuarları sırt çantaları oluyor. Kot pantolonla kullanılabilen sırt çantası aynı zamanda takım elbise ile kullanılan modeli ile de tercih edilebiliyor. Hangi kıyafet tarzınızı seçiyorsanız sırt çantası da o tarza uygun bulunabiliyor.


Bayan Sırt Çantası Modelleri


Kadınların günlük hayatta veya özel günlerinde asla yanlarından ayırmadıkları aksesuarları çantalardır. Günlük kullanımda özellikle spor giyim tercihi olan kadınlar tarafından tercih edilen sırt çantaları, hem rahat hem de hacim bakımından daha avantajlı. Kadın sırt çantası modelleri de ihtiyaca ve zevke göre değişiyor. Kadınlar için tasarlanan sırt çantalarında pembe, yeşil, sarı, kırmızı gibi canlı renkler ve desenler göze çarpıyor. Deri, kadife, bez gibi farklı kumaşlardan üretilen sırt çantalarının, bölmeleri ve içine sığacak malzemeler için hacimleri de önemlidir. Kadınların makyaj malzemelerinden parfüme, çikolatadan meyveye, anahtar ve cüzdandan laptoplara kadar birçok ihtiyaç malzemesini taşıdığı sırt çantaları a101.com.tr’de kaliteli ürün seçenekleriyle satışa sunuluyor.


Erkek Sırt Çantası Modelleri


Erkeklerin çanta seçenekleri kadınlar kadar fazla olmasa da çapraz çantalar, evrak çantaları, elde taşınabilen çantaların yanı sıra sırt çantaları da büyük işlev görmektedir. Spora giderken, işe giderken veya günlük kullanımda çok işe yarayan sırt çantaları, erkeklerin yanlarından ayırmadıkları bir aksesuardır. Erkek sırt çantası modelleri incelendiğinde içine laptop da sığabilenlerin daha çok tercih edildiği görülmektedir. Okul için kullanılan sırt çantalarında bu özellik fazla aranmazken, iş hayatının içinde bulunan erkekler için önemli bir detaydır. Erkek sırt çantalarında da farklı bölmesi olan modeller vardır. Kitap, anahtar, cüzdan, kulaklık, şarj kablosu gibi ihtiyaçlarını bir araya toplayabileceği derli toplu bir sırt çantası arayanlar için a101.com.tr’deki erkek sırt çantası modelleri incelenmeye değerdir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.