HESABIM

Saatler

için 72 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Kol Saatleri


Kol Saati Modelleri


Kol saati birçok insan için önemliyken birçok insan için de önemsizdir ve pek bir anlam ifade etmez. Eğer kol saati sizin için önemli ve ayrı bir yere sahip ise kaliteli ve yepyeni bir saat satın almanın vakti gelmiş demektir. Kol saati alırken öncelikli olarak tarzınız çok önemlidir. Her ortama uyum sağlayan hem spor hem de klasik kullanıma sahip bir saat stilinizin en büyük tamamlayıcısı olacaktır.


Kol Saati Fiyatları

Kol saati seçerken belirli bir fiyat listesinden bahsetmek oldukça zordur. Bu kategoride ki fiyat aralığı oldukça aralıklıdır. Burada önemli olan bütçeniz, seçeceğiniz markanın dünyadaki popülerliği ve saatin materyalidir. Kol saati fiyatlarını daha çok üretici firma marka diye nitelendirdiğimiz kısım ve sonra da özellikleri etkilemektedir. Birden fazla markada aynı özelliğe sahip saatleri farklı fiyat aralıklarında görebilirsiniz. Bu tamamen markanın popülaritesi ve bilinirliği ile ilgilidir.


Saat Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 


Almış olduğunuz saatler üretici veya distribütör firma garantisi altında uzun bir süre korunmaktadır. Saatin camının kırılması, kayışı ve kordonu ile ilgili her hangi bir sorun garanti kapsamına girmemektedir. Garantilerde neyin karşılanıp neyin karşılanmadığı genellikle göreceli olup firmalar tarafından belirlenmektedir.


Kol saati almadan önce iyice araştırıp, ürün hakkında fikir sahibi olmaya çalışırsınız. Bu konuda bizlere en çok yol gösteren şey diğer kullanıcılardan gelen yorumlardır. Bizim ürün ile ilgili fikir sahibi olmamıza yardımcı olur. Kullanıcılardan gelen ürün hakkında ki düşünceleri, ürün ile ilgili yaşamış oldukları, arıza yapıp yapmadığı hakkında gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar ürün hakkında bizlere oldukça yol gösterir ve bu yorumlar doğrultusunda ürünü satın alıp almamak için fikrimiz değişebilir. Kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuduktan sonra, yine aynı şekilde kullanıcılar tarafından yapılan ürün inceleme videoları da bulunmaktadır. Bunlar da ürünü almadan önce oldukça işinize yarayabilir ve ürün hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.


Yukarıda paylaşılan tüm detayları göz önünde bulunduracak olursak saatin bakımı, garantisi, kullanımı gibi birçok detayı bir araya getirdiğimizde doğru saati seçmek oldukça önemlidir. Sitemizden dünyaca ünlü markaları yüzde yüz orjinallik garantisi ile en uygun fiyatlarla satın alabilir, tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.