HESABIM

Oturma Grubu

için 1 ürün bulundu

Oturma Grubu


Evinizin en çok kullanılan odası olan salonunuzda, günün yorgunluğunu atmak ve ailenizle güzel vakit geçirmek için ihtiyacınız olan en iyi şey, kaliteli bir oturma grubudur.


Oturma grupları; işten dönen babaların, okuldan eve gelen çocukların bir araya geldikleri salonda, çay içip sohbet ederken rahat ettikleri dinlenme yerleridir. Ayrıca renkleri ve konforuyla göze hitap eden koltuk takımları veya kanepelerde, misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Trend tasarımlar ve kullanışlı detaylarla zenginleştirilmiş oturma grupları; evinizin en güzel yerinde şık, rahat ve keyifli bir hayat için sizi bekliyor.


Ailenizle bir araya geldiğiniz veya misafirlerinizi ağırladığınız oturma odanızı renklendiren, halı ve perde gibi aksesuarlarla bir araya gelince evinize renk katan oturma grupları, onlarca farklı tasarım seçenekleri ile A101’de!


Oturma Grubu Çeşitleri


Gelenekseli sevenler için klasik oturma grupları, hayatı hareketli ve renkli yaşayanlar için spor oturma grupları, yeniliği sevenler için de modern oturma grupları tercih edilebilir. Oturma grupları denilince akla gelenler; L şeklindeki koltuk modelleri, köşe takımları, koltuk takımları, kanepe takımları, üçlü koltuk, ikili koltuk, tekli koltuk ve berjerler olmaktadır. Ayrıca altı sandıklı açılır çekyat modelleri misafir ağırlamak için ideal bir yardımcıya dönüşebilir.


Her bütçeye göre farklı seçenekleri olan oturma grubu modelleri arasında sizin tarzınızı yansıtan, evinizin oturma odası için uyumlu olanları puf, orta sehpa ya da zigon sehpalarla kombinleyebilirsiniz.


Oturma grubu için Türkiye’de en çok tercih edilen markalar arasında Doğtaş, Yataş, İstikbal, Mondi, Bellona, Kelebek, Kilim, Moda Life, Alfemo bulunmaktadır.


Oturma Grubu Nasıl Temizlenir?


Salonda veya oturma odasında bulunan koltuklarınız sürekli kullanımdan dolayı daha sık kirlenebilir. Temizliği ve daha sonra kuruması zor olan koltukların kirlenmesini engelleyecek uygulamalar onların temiz kalması için en doğru adımlar olacaktır. Koltuk örtüleri bu konuda en büyük yardımcınız olacaktır. Eğer koltuklarınıza herhangi bir şey döküldü ise ılık su ve sabunla silerek temizleyebilirsiniz. Koltukların uzun ömürlü olması için belirli zamanlarda minderlerini havalandırmalı ve minderlerin yerini değiştirin.


Oturma Grubu Fiyatları


Oturma grubunuzun fiyatı seçeceğiniz koltuklar, kanepeler veya çekyatlara göre değişecektir. Ürünlerde kullanılan malzemeler, tasarımlar, marka, model gibi faktörler oturma grubu fiyatları için önemlidir. A101’deki oturma grubu fiyatlarını mutlaka inceleyin. Online alış veriş sitesi a101.com.tr adresinde bulunan oturma grupları arasından bütçenize uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.