HESABIM

Mutfak

için 757 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Çeşit
Renk
Satış Kanalı
Parça Sayısı
Fiyat

Ev&Mutfak Gereçleri

 

Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden olan mutfak gereçleri de evimizin temel ihtiyaçlarındandır. Pişirme gereçleri, yemek takımları, saklama kapları, çatal kaşık bıçak setleri, yardımcı mutfak aletleri, sunum ürünleri gibi ürünler bu kategoride yer almaktadır.


Ev & Mutfak Gereçleri Nelerdir?

Bu kategoride mutfak dekoru ve tasarımında kullanılan ürünlerden en ince detaya kadar birçok ürün mevcuttur. Pişirme ekipmanları tencereler, tavalar, tencere setleri, düdüklü tencereler yer almaktadır. Tencerelerde kendi içlerinde granit, seramik, titanyum, çelik, teflon, döküm gibi farklı malzeme seçenekleri ile satılmaktadır. Tencere setleri ise farklı parça seçenekleri ile tüm yemek hazırlama işinizi halletmenize yardımcı oluyor. Bunların dışında yemek takımları, kâseler, tabaklar, sunum ürünleri de bu kategoride yer almaktadır.


Mutfağın diğer olmazsa olmazı çaydanlık, cezve de günümüz trendlerine uygun tasarımları ile mutfağınızın tarzını değiştirmektedir. Çay ve kahve keyfinin yıldızları kaliteli tasarımları ve çeşitli fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine, işçiliğine ve fonksiyonel özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.


Tava, tencere, çaydanlık, cezve, french press, yemek takımı, çatal kaşık bıçak takımları, baharatlık, saklama kapları ve daha aklınıza gelen mutfaklarda kullanılan birçok ürün bu kategoride yer almaktadır. Plastik ve cam mutfak ürünleri arasında ise mutfağımızın yardımcıları, elinizin altında ihtiyaç duyduğunuz birçok ürün yer almaktadır. Ceviz kırıcı, cam rende, sarımsak rendesi, kestane çizici, nihale, manuel doğrayıcı, çok amaçlı organizerlar ve sepetler, erzak kapları da bu kategoride yer almaktadır.


Ev & Mutfak Gereçleri Nasıl Seçilir?


Mutfak gereçlerinin fiyatları kullanılan malzemeye, işçiliğine ve fonksiyonelliğine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu fiyat farkı en çok pişirme gereçlerinden olan tencere, tava da anlaşılmaktadır. Tencere ve tava seçerken sağlığa zararı olmayan içerikte olanları seçmek oldukça önemlidir. Son dönemde popüler olan granit tencereler hem sağlıklı içeriği hem de uygun fiyatları ile tercih edilebilir. Bunun dışında seramik tencereler de kaliteli malzemesi ve bütçe dostu fiyatları ile mutfaklarımızda sağlıklı yemekler hazırlamamıza yardımcı oluyor. Cezve ve çaydanlık seçerken de çelik tercih edebilirsiniz, burada önemli olan çeliğin kalitesi ve hafifliği ile el yormayan kolay, ergonomik taşınabilmesidir. Mutfak gereçlerini seçerken öncelikle bütçenize uygunluğuna, sonra kalitesine, fonksiyonelliğine ve ergonomik tasarımlarına önem vermelisiniz.


Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.