HESABIM

Mobilya

için 530 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Kapak Sayısı
Satış Kanalı
Fiyat

Mobilya çeşitleri ve mobilya markaları


Mobilyalar evinizin tarzını gösteren yapı taşlarıdır. Evinizin düzenini ve zevkinizi yansıtan en önemli şey mobilyalarınızdır. Birbirinden güzel ve uygun fiyatlı mobilyaları sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Eskiden mobilyalarda tasarıma çok önem verilmezken, günümüzde mobilya tasarımına tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi oldukça önem veriliyor. Evinize yeni bir mobilya almaya karar verdiyseniz radikal kararlar almanız gerektiğini göze almanızı öneririz.


Mobilya seçerken nelere dikkat etmeliyiz?


Mobilya seçerken öncelikli olarak kendi zevkinizi ön planda tutmanız gerekmektedir. Uzun yıllar kullanacağınız için önemli olan kendi zevkinizi yansıtan ürünler seçmenizdir. Kendi zevkinizi yansıtan ürünlere karar verdikten sonra evinizle uyumuna da dikkat etmeniz gerekmektedir. Eviniz klasik ve eski Osmanlı tarzına sahip ise modern bir mobilya farklı tarz karmaşaları yaşatacağından dolayı aynı tarz ve konseptte ürünler seçmeniz gerekmektedir. Özellikle koltuk takımı seçerken hassas davranmalısınız. Renk seçiminizi yaparken sıradan renklerden vazgeçmeye özen gösterin. Evinizin duvarlarına ve diğer mobilyalarınıza uygun açık veya koyu renkli ve birbiri ile uyum içerisinde olan renkler seçmelisiniz. Hatalı ve yanlış yapılan seçimler mobilyanızın evinizde sönük durmasına ve kendini göstermemesine sebep olmaktadır. Diğer bir dikkat edilmesi gereken konu kumaştır. Kumaş bazlı bir mobilya alacaksınız, öncelikle lekelere karşı dayanıklılığı oldukça önemlidir. Bütün gün üzerinde oturduğumuz koltukların kumaş kalitesi ve yapısı oldukça önemlidir. Kolay temizlenen, leke tutmayan ve uzun süre dayanıklı kumaşlar tercih etmelisiniz. Kumaşın kalitesi kadar rahatlıkta oldukça önemlidir. Ergonomik, rahat ve dayanıklı koltuklar seçmenizi öneririz. Görünümünün önemli olduğu kadar rahatlığının da önemli olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz. Ürünü almadan önce kullanım yerini belirleyip, ölçüsünü alıp planlı bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Mobilya fiyatlarının belirlenmesi


Mobilya fiyatları belirlenirken farklı birçok etken göz önünde bulundurulur. Bu yüzden iki aynı mobilya arasında ciddi fiyat farklılıkları olabilmektedir. Bunun en büyük sebebi materyal farklılıkları olabilmektedir. Materyal dışında işçilik, garanti ve servis hizmeti, boya maliyetleri de fiyat farklılıklarını belirleyen etkenlerdendir. Tüm bu maliyetlerdeki değişimler fiyat farklılıklarını açıklayan niteliklerdendir. Mobilya uzun süre kullanılan bir ürün olduğundan dolayı kısa sürede pişman olmamak için tüm önerileri göz önünde bulundurarak ürün satın almalısınız. Mobilya kategorisi içinde sizlere en iyi kalite ürünleri, en uygun fiyatlar ile sunmayı hedefliyoruz. Bu kategoride mobilyaların yanı sıra; koltuk takımı, dolap, TV ünitesi, mutfak masası, genç odası gibi ürünlere ulaşabilir, gardıroptan oturma grubuna kadar birçok ürünü kolayca bulabilecek ve bütçenize de hitap eden fiyatlar ile oturduğunuz yerden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.