HESABIM

Mobilya Aksesuarları

için 12 ürün bulundu

Mobilya Aksesuarları


Mobilya, hayatın bir parçasıdır. Evde, ofiste, bahçede, iş yerinde kısacası her yerde irili ufaklı birçok mobilyaya ihtiyaç duyulmaktadır. Piyasada onlarca farklı mobilya markası bulunmaktadır. Mobilya seçerken güvendiğiniz markalar kadar bütçenize de uygun mobilyaları tercih etmelisiniz. İstikbal mobilya, Kelebek mobilya, Enza Home, Doğtaş mobilya, IKEA mobilya, Bellona mobilya, Vivense mobilya, Adore mobilya mobilya seçiminde en çok tercih edilen markalardır.


Salonlar, oturma odaları, yatak odaları, çocuk odaları, genç odaları, mutfaklar, antreler, bahçeler ve teraslar için ihtiyacınıza yönelik çeşit çeşit mobilya vardır.


Salonlar için koltuk takımları, yemek masası ve sandalyeleri, berjerler, orta sehpalar ve konsollar aranan mobilyalardandır. Daha çok gündelik vakit geçirdiğiniz oturma odaları için ise oturma grupları, tv üniteleri, köşe takımları / L koltuk takımları, tv koltukları oturma odaları için tercih edilen mobilya çeşitleridir.


Eski zamanlarda salonlarda daha çok misafir ağırlanır, gündelik hayat ise oturma odalarında geçerdi. Günümüzde ise küçülen evlerle beraber insanlar artık aynı odada hem gündelik hayatlarını geçirmekte hem de yeri geldiğinde misafirlerini ağırlamaktadır. Bu yüzden artık salonlar ve oturma odaları için daha rahat ve bir o kadar da şık mobilyalar tercih edilmektedir. Ayrıca salon ve oturma odalarınız için mobilya seçimi yaparken mobilyaların ergonomik olmasına, kaliteli kumaş ve ahşaptan üretilmesine, ihtiyaca göre koltuklarınızın / oturma gruplarınızın yatak olabilme özelliği de olan sağlam mobilyalar seçmelisiniz.


Mobilyaların kolay temizlenebiliyor olması da bir diğer dikkat etmeniz gereken husustur. Yaşanılan alanlarda kirlenme daha sık ve daha kolay olur, bu sebeple kolayca lekelerin çıktığı bir koltuk takımı, az toz tutan bir yemek odası mobilyası ile yaşamınız daha da kolaylaşacaktır.


Yatak odası ve çocuk / genç odası mobilyaları da evin zaruri ihtiyaçlarındandır. Yatak odası ve çocuk / genç odası dendiğinde yatak çeşitleri, yatak odası takımı, baza, yatak başlığı, şifonyer, komodin, gardırop çeşitleri, çocuk / genç odaları için çalışma masası ve sandalyesi akla gelmektedir. Yatak odası mobilyası seçiminde de mobilyanın kullanım rahatlığına, kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına, sağlamlığına, kolay temizlenebiliyor olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca ihtiyacınıza göre bazı teknik özellikler de yatak odası mobilyası seçiminde size fikir verebilir. Çok kıyafetiniz ve yatak odanızda yeterli alanınız varsa çok kapaklı, büyük gardıroplar seçmek, aynı şekilde fazla çekmeceli şifonyer almak size kolaylık sağlayacaktır. Alanınız dar ve az eşyanız varsa daha çok sürgülü gardıroplardan tercih edebilir, yatak odanızın alanını daha verimli kullanabilirsiniz.


Mutfak mobilyası olarak da mutfak masası ve sandalyelerini düşünebilirsiniz. Mutfağınızın tasarımına uygun olarak piyasada birçok farklı mutfak masası ve sandalye çeşitleri bulabilirsiniz. Mutfak masası ve sandalye seçiminde öncelikle mutfağınızın ölçüsüne uygun mutfak mobilyası tercih etmelisiniz. Dar mutfaklarda daha çok dikdörtgen mutfak masası, daha geniş mutfaklarda ise kare ya da yuvarlak mutfak masası kullanımı önerilmektedir.


Mobilya sadece iç mekânda kullanılan eşyalar değildir. Bahçelerinizi, teraslarınızı da şık bahçe mobilyaları ile süsleyebilir, sevdiklerinizle rahat ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.


A101 mobilya aksesuarları kategorisinde yer alan mobilyaları inceleyerek, bütçenize uygun mobilyalar alabilirsiniz. a101.com.tr internet sitesinde online alışveriş keyfini deneyimleyerek, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.