HESABIM

Masa

için 32 ürün bulundu

Masa


Masa, günümüz evlerinin ve ofislerinin zaruri ve temel eşyalarından birisidir. Her evde veya ofiste farklı ihtiyaçlardan dolayı masalar bulunmaktadır. Piyasada farklı ihtiyaçlara yönelik, yüzlerce değişik tasarım ve malzemede masalar mevcuttur. Çalışma masası, bilgisayar masası, salonlarınız için yemek masası, mutfaklarınız için kahvaltı masası, yeni nesil gaming çalışma masaları, çocuklar için oyun / etkinlik masası, bahçe masaları gibi değişik ihtiyaçları karşılayan masalar vardır.


Kullanacağınız mekândaki tasarıma göre de tercih edebileceğiniz farklı malzemelerden masalar bulabilirsiniz. Yapıldığı malzemeye göre ahşap masalar, metal masalar, ahşap görünümlü kaplama masalar, kütük masalar, mermer masalar, taş ve taş görünümlü masalar, cam masalar, plastik ve laminat masalar piyasada mevcuttur. Ayrıca masalar tek kişilik, 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik, 12 kişilik şeklinde değişik ölçülerde üretilmektedir.


Masa alırken dikkat emeniz gereken hususlar vardır. Öncelikle hangi masa türüne ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Hangi masa türüne ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra masayı koyacağınız yere karar vermelisiniz. Böylece kaç kişilik ve hangi malzemeden bir masa almanız gerektiğini daha net fark edebilirsiniz. Son olarak piyasadaki birçok farklı markanın ve üreticinin ürettiği çeşitli masa tasarımlarından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.


Mutfaklar, modern dünyada insanların eskiye göre daha çok vakit geçirdiği, ailelerin kahvaltılarda ve akşam yemeklerinde bir araya geldiği, ailecek kaliteli zaman geçirilen mekânlar haline gelmiştir. Piyasada birçok farklı model ve malzemeden yapılmış mutfak masaları mevcuttur. Dar mutfaklar için duvara monte edilen açılır - kapanır mutfak masaları, daha geniş mutfaklar için tercih edilebilecek tasarımsal ahşap - cam açılır kapanır masalar çokça tercih edilen mutfak masalarıdır.


Çalışma masaları, çoğunlukla çocuk odalarında ve ofisler için tercih edilen masalardır. Tasarımına göre değişik fonksiyonel çalışma masaları vardır. Hem çalışma hem bilgisayar masası olarak kullanılabilen, üniteli / kitaplıklı çalışma masaları, çekmeceli çalışma masaları, açılır kapanır çalışma masaları, köşeli alanlara uygun köşe çalışma masası en çok tercih edilen çalışma masası modelleridir. Bilgisayarın birçok donanım parçasını koymak için özel yerlerin olduğu gaming çalışma masaları da günümüzde özellikle gençler tarafından rağbet görmektedir.


Hangi masaya ihtiyacınız varsa en uygun fiyatla a101.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.