HESABIM

Masa Örtüsü

için 1 ürün bulundu

Masa Örtüsü


Dekorasyon için mütevazi bir parça olan masa örtüsü; salon, mutfak veya yemek masası için kullanışlı bir üründür. Masanın dokusunu korumak, üzerinin zarar görmesini veya kirlenmesini önlemek gibi ana amaçları olsa da masa örtüsü şık ve modern tasarımları ile dekoratif ev tekstil ürünleri durumundadır.


Masanız için alacağınız masa örtüsü düz renk olabileceği gibi, canlı renk seçeneklerinden birisi de olabilir. Ayrıca çiçek desenli masa örtüsü, yuvarlak, masa örtüsü, kare masa örtüsü, PVC, güpürlü, pötikare desenli, kanaviçe desenli, dantelli masa örtüsü gibi onlarca farklı seçenek bulabilirsiniz.


Masa Örtüsü Çeşitleri A101’de


Masa örtüsü hem günlük kullanımda yemek yerken serilebilenler hem de evin dekorasyonunu tamamlamak için kullanılanlar olarak ayrılabilir. Yemek yerken dekoratif örtü kaldırılıp yerine yemek yerken kullanılabilecek bir örtü serilebilir. Yemek yerken serilen masa örtüsünün üzerine serilen runner masa örtüsü de hanımların masalarında görmek istedikleri güzel parçalardandır. Özellikle misafir ağırlarken düz renkli kaliteli bir masa örtüsünün üzerine çeşitli renk ve desenlerde runner masa örtüsü serilerek masaya zenginlik katılabilir. Evinizde akşam yemeğine davet ettiğiniz özel misafirleriniz için masa örtüsü setini de kullanabilirsiniz. Yağ lekesi tutmayan dertsiz kumaştan üretilmiş, dantelli bir masa örtüsü, peçeteleri, peçete yüzükleri ve runner ile masanızla iştah açabilirsiniz.


Mutfak yemek masasının üzerinde sürekli duran muşamba masa örtüsü de hem masayı korur hem de kolayca temizlenebilir. PVC’den yapılan bu örtüleri de masanın ölçüsünü dikkate alarak kestirebilirsiniz.


Masa örtüsü alırken masanızın ölçüsüne dikkat etmelisiniz. Aksi halde büyük veya küçük gelebilecek bir örtü kötü bir görüntüye neden olabilir. Ayrıca yemek takımınız ile örtünüzün uyumu da çok önemlidir. Kolayca temizlenebilen, yıkamaya uygun kumaştan üretilen ve kolayca ütülenebilen örtülere öncelik verebilirsiniz.


Masa Örtüsü Fiyatları


A101, kaliteli ürün uygun fiyat politikası ile evinde şıklık ve kaliteden ödün vermeyen kadınların yanında. A101’de bulunan masa örtüsü fiyatları ürünün kumaşından malzemesine, modelinden markasına göre farklılıklar göstermektedir. En uygun masa örtüsü fiyatı için a101.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Masa örtüsü setlerinin fiyatlarında ise kaç kişinin kullanacağı da önemlidir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.