HESABIM

Lambader

için 10 ürün bulundu
Filtreler
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Lambader


Lambader, evinizin hem aydınlatmasını destekleyen hem de dekoratif amaçlı kullanacağınız bir tasarım ürünüdür. Günümüzde iç mekân aydınlatması önem verilen bir konudur. Işığın nereden, ne yoğunlukta geleceğine, hangi renk ve ışık kullanılacağına kadar birçok konuya aydınlatma eşyası seçilirken dikkat edilir. Avizeler, sarkıtlar, plafonyerler, aplikler ve spotlar iç mekân aydınlatması için çoğunlukla tercih edilen aydınlatma aletleridir. Son zamanlarda iç mekân aydınlatmasında özellikle tek başına kullanıp mekânda loşluk arayanlar ya da diğer aydınlatma aletleri ile beraber kullanıp mekânda daha parlak ışık arayanlar, lambaderleri tercih ediyor.

Lambader Çeşitleri A’101de

Piyasada kavisli lambader, okuma lambaderleri, tripod lambader, raflı lambader, şamdanlı lambader, avize lambader, salıncak kollu lambader, ahtapot lambader, ağaç lambader, büyüteç lambader, led lambader, tiffany lambader, tek spectrumlu lambader, ahşap lambader, piramit hasır lambader, kristal lambader ve endüstriyel lambader gibi farklı tasarımda lambader çeşitleri mevcuttur. İhtiyacınıza ve mekânın tasarımına uygun seçeceğiniz bir lambaderle hem aydınlatmanızı çeşitlendirecek hem de odanıza dekoratif bir hava katacaksınız.

Bir lambaderin kullanım alanı oldukça geniştir. Salonlarınızda/oturma odanızda koltuk takımlarınızın, yemek masanızın ya da televizyon ünitenizin yanına koyabilirsiniz. Yatak odanızda ve diğer odalarınızda uygun duvar köşelerine varsa tekli koltuğun yanına lambaderinizi koyabilirsiniz.

Lambader seçerken lambaderi koyacağınız yer kadar mekândaki mobilyaların, duvarın, halının rengine, desenine, kumaş türüne, dokusuna da uygun lambader seçmelisiniz. Alacağınız lambaderin oda ile uyum içerisinde olmasını ve mekânın konseptini tamamlaması gerektiğini unutmamalısınız.

Hangi Odaya Hangi Lambaderi Almalıyım?

Birbirinden farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilen lambaderleri seçerken odanızı iyi tanımalısınız. Odanızın mimarisi, boyası veya iç alanı önemlidir.

Klasik tasarımlı bir odanız varsa; avize lambaderleri, şamdan lambaderlerini, kristal lambaderlerini ya da tiffany lambaderlerden birini tercih edebilirsiniz. Eğer modern tasarımlı bir oda için alacaksanız tripod lambaderi, ahtapot lambaderi, kavisli lambaderi ya da led lambaderlerden birini tercih edebilirsiniz.

Eğer lambaderi kullanacağınız oda ahşap ağırlıklıysa kütük ağaç lambaderlerden tercih ederek mekânda uyum sağlayabilirsiniz. Ağaç lambaderin de halatlı modeli ya da sehpalı modelleri mevcuttur. Lambaderinizi tek bir koltuğun yanında tamamlayıcı dekor unsuru olarak kullanacaksanız, daha çok raflı lambader ya da okuma lambaderlerinden birini tercih etmeniz uygun olacaktır.

Lambader seçenekleri arasında karar veremiyorsanız, lambader şapkası alternatifleri ile daha farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Lambader şapkası bakarken cam ya da klasik içerikleri inceleyebilirsiniz. Cam lambader şapkalar kullanıldığı mekânın daha ferah görünmesine katkı sağlarken, kumaş lambader türleri ise daha sıcak bir görüntü sağlar.

Lambader seçerken lambaderin uzunluğuna da dikkat etmek gerekir; lamba başlığının en az göğüs hizasında olması hatta daha uzun olması daha şık görünmesini sağlayacaktır. Oturulan yerden uzakta durması ya da arkaya gelecek şekilde konulması lambaderin ışığından gelecek parlamaya karşı görüş açınızı koruyacaktır.

En Uygun Lambader Fiyatları

Hem aydınlatma hem de dekoratif bir ürün olarak modern mimariye büyük katkı sağlayan lambader modelleri, tasarımlarıyla retro bir tarz yakalamak isteyenlere imkân sağlıyor. Lambader fiyatları ürünün yapıldığı malzemeye, kalitesine ve tasarımına göre değişiyor. Klasik bir tasarımla özel bir tasarım arasında da fiyat farklılıkları olabilir.

a101.com.tr adresinde satılan lambader modelleri arasında uygun fiyat ve kaliteli ürünler bulabilirsiniz. a101.com.tr’de siparişlerinizi kolayca ve hızlıca verebilirsiniz. Dışarıdan gelebilecek siber saldırılara karşı üst düzey güvenlik tedbirlerini alan A101, müşterilerinin güvenli alışveriş imkânı sunuyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.