HESABIM

Kahvaltı Takımı

için 7 ürün bulundu

Kahvaltı takımı


Kahvaltı, güne başlangıç anı ve günün en önemli öğünüdür. Uzmanlar gece boyunca metabolizmanın yavaşladığını ve kişinin tekrar enerji harcamaya başlaması için düzenli kahvaltı yapmasının gerekliliğini vurgulamaktadır. Özenle hazırlanmış bir kahvaltı sofrası, güne daha enerjik başlamanızı sağlar. Özenle hazırlanmış kahvaltı sofralarınızı, güzel bir kahvaltı takımı ile de süsleyebilir; kendinize, ailenize ve misafirlerinize gösterdiğiniz itinayı sofralarınıza yansıtabilirsiniz.


Piyasada birçok farklı markanın ürün yelpazesinde farklı şekil (yuvarlak, altıgen ve kare kahvaltı takımları) ve desende veya renkte kahvaltı takımları bulabilirsiniz. Genelde stoneware, porselen, seramikten üretilen bu kahvaltı takımlarından Keramika, Bernardo, Emsan, Porland, Karaca, Schafer ve Kütahya Porselen markalarının ürettiği kahvaltı takımları çokça tercih edilen ürünlerdir.


Kahvaltı takımları 4 ve 6 kişilik seçeneklerde üretilmektedir. Takımların içlerindeki parça sayıları takımın 4 kişilik ve 6 kişilik olmasına göre değişiklik gösterir. Kalabalık bir aileyseniz ya da kalabalık misafir grupları ağırlıyorsanız bu takımlardan 2 tane alıp, kahvaltı takımınızı 8 - 12 kişilik hale getirebilirsiniz.


4 kişilik kahvaltı takımları genel olarak 18 - 19 ve 21 parçadan oluşmaktadır. Bu parçaların da içinde 4 adet kahvaltı tabağı, 4 adet çay fincanı / bardağı, 4 adet çay tabağı / çay fincanı tabağı, zeytinlikler, reçellikler / sosluklar ve oval, kayık, kare gibi değişik şekillerde servis tabakları mevcuttur.


6 kişilik kahvaltı takımları ise, genel olarak 26 - 28 ve 32’li parçalardan oluşmaktadır. Bu parçaların içinde 6 adet kahvaltı tabağı, 6 adet çay bardağı / fincanı, 6 adet çay bardağı / fincanı tabağı, sosluk ve reçellikler, peynirlik, serpme kahvaltı sofraları oluşturabileceğiniz daha çok parçalı kaseler, yumurtalıklar, kayık servis tabakları, biberlik / tuzluk ve şekerlik mevcuttur.


Kapaklı kahvaltı seti ile yiyeceklerinizi toz veya dışarıdan gelebilecek diğer olumsuz maddelere karşı koruyabilirsiniz. Sofradan aldıktan sonra dolaba yerleştirmeden önce kapaklarını kapatarak, güvenle yiyeceklerinizi koruyabilirsiniz.


Gündelik ve daha özel hafta sonu kahvaltılarınız için alacağınız bir kahvaltı takımı ile sofralarınıza serpme kahvaltı havasında bir şıklık katabilirsiniz.


Kahvaltı takımının parçalarını farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz. Kahvaltı tabaklarını ve bardak / fincan takımlarını, pasta takımı şeklinde beş çaylarının sunumunda kullanabilir, sosluk / reçellik ve kayık servis tabaklarını akşam yemeklerinde meze servisinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız bir kahvaltı takımı size fonksiyonel ve çok amaçlı bir kullanış imkânı da sunmaktadır.


Kahvaltı takımı fiyatları


A101, kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla kahvaltı takımlarını online mağazası a101.com.tr’de satışa sunuyor. En uygun fiyatlı kahvaltı takımlarını a101.com.tr adresinden istediğiniz an sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.