HESABIM

Gardırop

için 23 ürün bulundu

Gardırop


Kıyafetlerinizi düzenli tutmak ve kırışmadan muhafaza etmek için düzenleyici eşyalara ihtiyaç duyarsınız. Birbirinden farklı modellerle gardıroplar kıyafetleri düzenlemenize ve istediğiniz mükemmel düzeni kurmanıza yardımcı olan başlıca mobilya ürünleridir. Genellikle yatak odalarına konan gardıropları bunun dışında ayrı giyinme odalarına ya da evlerinizin uygun boş odalarına da yerleştirerek kullanabilirsiniz.


Piyasada değişik malzemelerden üretilen birçok farklı gardırop modeli mevcuttur. Yatak odası mobilyasının başlıca ürünlerinden olan gardıroplarla odalarınızda farklı tarzlar oluşturabilir, dekorasyonunuzu şık mobilyalarla tamamlayabilirsiniz. Gardırop modeli seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikle gardırobu koyacağınız yeri belirlemeli bu ölçülerde ve yükseklikte gardırop tercih etmelisiniz. Böylece alacağınız gardırobun sürgülü gardırop modellerinden mi yoksa kapaklı gardırop modellerinden mi ya da köşe gardırop modellerinden mi seçmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Dar alanlar için kapaklı modelleri kullanmanız zor olabilir, böyle durumlarda sürgülü gardırop modeli seçmeniz daha uygun olacaktır.


Sürgülü gardırop modellerinin bir avantajı da menteşe sorunu yaşamamanızdır. Kapaklı modellerde ise zamanla menteşelerde bozulma ve gevşeme görülebilir. Bu durum da aldığınız mobilyanın ömrünü kısaltacaktır. Ayrıca kapaklı modelleri tercih edenler için 2 kapaklı gardırop modeli, 3 kapaklı gardırop modeli ve 8 kapaklı gardırop modelleri en çok aranan ve tercih edilen modellerdir.


Gardırop alırken dolabın iç hacmine de dikkat etmeniz gerekir. Dolabı kaç kişinin kullanacağı, kıyafetleriniz için kullanışlı gardırop içi modellerine sahip olup olmadığına dikkat ederek aldığınız bir gardırop, sizi daha çok memnun edecek, verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.


Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta da yatak odanızın tasarımını tamamlayacak olan mobilyanın hangi ağaçtan üretildiğidir. Doğu kayını, ceviz, meşe, ıhlamur ve gürgen gardırop mobilyası yapımında kullanılan en çok ağaç türleridir. Son derece sert yapısıyla özellikle marangoz yapımı gardırop modellerinin üretiminde kullanılan gürgen, maliyetli olması sebebiyle herkes için uygun olmayabilir. Daha ucuz gardırop isteyenlerin yöneldiği ıhlamurdan yapılan gardıroplar çokça tercih edilen modellerdir.


Alacağınız gardırobun birleşme noktalarının yapıştırma tekniği ile değil birbirine geçme mekanizma şeklinde olması da gardırobun kullanım ömrünü uzatan bir başka durumdur. Bunun dışında bazı detaylar da gardırop seçiminde size fikir verebilir. Gardıropta ayna ihtiyacınız var mı, sizin için yeterli çekmeceye sahip mi, iç dizaynında ışıklandırma gerekiyor mu ve kapak şekillerine göre şeffaf dolap kapağı sizin için uygun mu vb. sorular sizin için en uygun gardırobu seçmenizde yardımcı olacaktır.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.