HESABIM

Fon Perde

için 23 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Fon Perde


Bugünün evleri baştan sona perdelerle döşelidir. Ev dekorasyonu denildiğinde perde önemli bir yer tutar. Bazen bir perde ile tekdüze görüntüde olan odanızı hareketlendirebilir, duvarlarınızda şıklık oluşturabilirsiniz. Evinizin tasarımında bir bütünlük oluşturmak istiyorsanız mobilyalarınızla ve duvarlarınızın rengi ile uyumlu perdeler kullanmalısınız.


Perdeler; tül ve fon perde ya da tül ve güneşlik perde şeklinde genellikle iki parça olarak üretilir. Bazen tül perdenin altına güneşlik olarak kullanmak için stor perde de takılabilir. Tül perde genellikle polyester kumaştan düz renk olabileceği gibi Fransız örme dantel şeklinde desenli de olabilir. Tül perde için çoğunlukla beyaz renk tercih edilir. Dolayısıyla beyaz renkli olan tülü hareketlendirmek ve odaya renk katmak için genellikle fon perdeler kullanılır.


Fon Perde Çeşitleri


Fon perdeler, düz ve desenli olarak iki modelde üretilmektedir. Çoğunlukla pencerenin iki tarafı için çift kanat fon perde şeklinde kullanılabileceği gibi daha dar pencerelerde pencerenin tek tarafına olacak şekilde de kullanılabilir.


Düz fon perde çeşitleri arasında; polyester perdelik kumaştan üretilen geniş renk seçenekleriyle düz sade fonlar, keten görünümlü ışık geçirmez karartma fonlar, keten fon perdeler, jakar dokuma kendinden desenli fonlar, hasır dokuma ya da baskılı fon perdeler, modern pano bantlı çift renkli fonlar, tülden kanat fon modelleri ve kadife fon perde modelleri bulunmaktadır.


Desenli fon perde modelleri olaraksa desenli tül fon perdeler, çift renkten oluşan kombinli fonlar, zikzak, çiçek, hayvan, etnik, tropikal, geometrik şekilli, şehir manzaralı, leopar desenli, yılbaşı temalı, uçak, kalp desenli fon perdeler, spor desenli, damask desenli ve düz şerit gibi görünümüyle Japon fon perde çeşitleri mevcuttur.


Ayrıca daha çok çocuk ve genç odalarının tasarımında kullanılan, odada meydana getirilmek istenen stile uygun birçok farklı baskı çeşidiyle 3D pano baskılı ve pop-art desenli fon perdeler de mevcuttur.


Fon perdeleri odanızın tasarımına göre kısa fon perde ya da yerlere kadar uzanan fon perde şeklinde de kullanabilirsiniz. Özellikle salon fon perdesi olarak daha çok yerlere kadar uzanan fon perdeler kullanılmaktadır.


Fon perde çeşitlerini A101’de bulabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde 10 binden fazla mağazası ile hizmet veren A101, online alış veriş mağazası a101.com.tr adresinde 7 /24 hizmete devam ediyor. En uygun fiyatlı fon perde modellerini a101.com.tr’den hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.


Fon Perde Temizliği


Fon perdeler meydana getirdikleri şıklık kadar temizlenmesi de kolay olan perdelerdir. Genellikle çok kir tutmayan kumaşlardan üretildikleri için yılda 1 - 2 kez temizlemek yeterli olacaktır. Fon perdeler, kuru temizlemeye gerek kalmadan makinede yıkanabilir. Yıkandıktan hemen sonra yerlerine asılması da kurumaları ve kırışmamaları için yeterli olacaktır.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.