HESABIM
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Fiyat Aralığı

Dertsiz Masa Örtüsü 150x220 Cm

19,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
Dertsiz Masa Örtüsü 150x220 Cm
1 adet ekle
19,95 TL

Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Yatak Alezi

14,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Yatak Alezi
1 adet ekle
14,95 TL

Örme Masa Örtüsü 145x180 Cm

19,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
Örme Masa Örtüsü 145x180 Cm
1 adet ekle
19,95 TL

Karakter Lis. Winx Wint Battan 150x200cm

49,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
yeni_urun
Karakter Lis. Winx Wint Battan 150x200cm
1 adet ekle
49,95 TL

Kilim 80x150 Cm

17,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
Kilim 80x150 Cm
1 adet ekle
17,95 TL

Nouvelle Erkek Bornoz L-XL

39,95 TL
MAĞAZA & ONLINE
Nouvelle Erkek Bornoz L-XL
1 adet ekle
39,95 TL

En kaliteli ve En Ucuz Ev Tekstil Ürünleri


Evinizin dekorasyonunu oluşturan, evinizde ihtiyaç duyduğunuz ev tekstili malzemeleri bu kategoride geniş malzeme çeşitleri ile yer alıyor. Yorgandan, battaniyeye, perdeden, halıya kadar birçok ürünü kapsayan ev tekstili evinizin karakteristik özelliklerini de yansıtıyor.


Ev Tekstili Ürünleri Nelerdir?


Evi ev yapan ürünler arasında ev tekstili ürünleri ile sıralarda yer alıyor. Evimize alacağımız ufacık bir ev tekstili ürünü bile evimizin havasını yetiştirmeye yetiyor. Ev tekstil ürünlerinde ilk sıralarda yatak odası tekstili yer alıyor. Yatak odası tekstil kategorisinde battaniye, yorgan, yastık seçenekleri hem kendiniz hem de çocuklarınıza özel alternatifleri ile bulunuyor. Yatağınızı en güzel şekilde güzelleştirmenizi sağlayacak olan nevresim takımları, yorgan, battaniye, yatak örtüleri bu kategoride sizlere sunuluyor. Yüzlerce çeşit alternatifi bulunan yatak odası tekstil ürünleri ile zevkinizi bir araya getirerek oldukça yaratıcı yatak odaları yaratabilirsiniz.


Mobilyalarımızın tamamlayıcısı yastıklar, koltuk örtüleri, minderler, koltuk şalları, koltuk battaniyeleri ile koltuk takımınıza yepyeni bir hava katıp salonunuzun havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Evinizin karakteristik ruhunu belirleyen ev tekstil ürünleri ile sizde mükemmel uyumlar yakalayabilirsiniz.


Ev tekstil ürünleri içerisinde bulunan halılar da evimizin tasarımını ve tarzını yansıtan olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Özellikle Türk kültüründe önemli bir değere sahip olan halılar, evimizin havasını baştan aşağıya değiştirmeye yardımcı oluyor. Yüzlerce seçenek alternatifi olan halılardan dilerseniz daha geleneksel ve üzerinde motifler bulunduran halıları tercih edebilir, dilerseniz de daha modern ve trendlere uygun halıları tercih edebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde moda olan kontrast trendi ile modern döşenmiş evinize kullanacağınız daha geleneksel ve antika havası olan bir halı ile evinizin tarzına farklılık katabilirsiniz. 


Halılar kadar perdelerde oldukça önemlidir. Halınıza ve mobilyanıza uygun renklerde ve kumaşta seçeceğiniz perde ile uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Perde seçerken evinizin tüm dekorasyonunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Güneşlik seçerken de tüllerinize uygun renk ve desenlerde tasarımlar seçmelisiniz. Birbiri ile uyum içerisinde olan renk ve dokular seçmenizi öneririz.


Evinizin salonuna, oturma odası ve yatak odasına gösterdiğiniz özeni evinizin diğer yaşam alanlarından olan mutfak ve banyoya da göstermeniz gerekmektedir. Diğer odalara da göstereceğiniz özen ile evinizin tümünde bir ahenk ve uyum yaratabilirsiniz. Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden olan mutfağınıza alacağınız bir halı, perde, renkli mutfak havluları ve masa örtüleri ile mutfağınıza yaratıcı kişiliğinizi ekleyerek mutfağınızın tüm havasını değiştirebilirsiniz.


Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan çeşit çeşit ev tekstili ürünleri ile evinizin her odası yeniden doğup, stilinizi yansıtabileceğiniz bir sahneye dönüşüyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.