HESABIM

Ev Dekorasyon

için 25 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Ev Dekorasyon


Evimizin göz bebeği, evimizi ev yapan dekorasyon ürünlerine bu kategoride ulaşabilirsiniz. Dekorasyon ürünlerini çok seviyor ve alışveriş yapmasından çok keyif alıyorsanız dekorasyon kategorisi sizi çok mutlu edecek.


Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?


İçine anılarınızdan kalanları koyduğunuz ve yaşanmış güzel anları ölümsüzleştirdiğiniz resim çerçeveleri hem güzel anıları içine alıyor hem de evinize farklı şekil, desen ve tasarımlarıyla renk katıyor. Duvar ve masa saatleri ise zamanı takip etmenize ve birbirinden farklı çeşitleri ile evinizin dekorasyonuna katkı sağlıyor. Son yılların trend dekorasyon parçalarından olan LED lambalar ise evinize farklı bir hava katıyor. Kullanım kolaylığından dolayı evinizde dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz LED lambalar hem farklı hem de samimi bir hava katıyor. LED lambalarınızı cam kenarında, yatak başında veya nerede isterseniz kullanabilir, evinizi ışıklandırabilirsiniz. Bunların dışında evinize alacağınız büyüklü küçüklü biblolar ve dekoratif objeler ile evinizde kendi dünyanızı yansıtabilir ve evinizde daha samimi bir hava yaratabilirsiniz. Hatta kendi kişisel zevklerinizi de evinize taşıyarak salonunuzun ya da oturma odasında bir parçasında nargile köşesi gibi alanlar yaratabilirsiniz.


Zevkinizi Yansıtan Aydınlatma Ürünleri


Aydınlatma ürünleri evinizi sadece aydınlatmak ile kalmaz, evinize farklı bir hava ve ambiyans da katar. Bu yüzden aydınlatma ürünü alırken çok iyi karar vermeniz gerekmektedir. Avize alırken evinizin tarzını göz önünde bulundurmalı ve ona göre karar vermelisiniz. Klasik ve Retro bir tarz ve mobilyalarla döşenmiş bir eve alacağınız modern ve minimal bir avize ile tarz karmaşası yaratıp bütünlüğü bozup kafa karışıklığı yaratabilirsiniz. Fakat klasik tarzda döşenmiş evinize yine klasik tarzda alacağınız bir avize ile evinizle mükemmel bir uyum yaratabilirsiniz. Avizenin büyüklüğünü seçmek tamamen size kalmış, burada en önemli etken evinizin ve avizenin asılacağı alanın büyüklüğü ve müsaitliğidir. Bunların yanı sıra LED ve ışıklı avizeleri de tercih edip dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Masa lambaları ve abajurlarda dekorasyonunuzun önemli tamamlayıcı parçalarındandır. Masanıza koyacağınız evinizin tarzına uygun olarak seçilmiş bir masa lambası veya abajur ya da ayaklı bir lambader anında evinizin havasını değiştirecektir. Zevkinize ve tarzınıza uygun döşediğiniz evinizde şimdi keyifle oturup, evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.