HESABIM

Erkek Kol Saatleri

için 31 ürün bulundu
Filtreler
Cinsiyet
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Erkek Kol Saati


Erkeklerin kullanabileceği aksesuarlar kadınlara göre sınırlıdır. Erkeklerin kullanabilecekleri en belirgin ve dikkat çeken aksesuar şüphesiz ki kol saatleridir. Spor giyim veya klasik giyimi tercih ediyor olun, erkek kol saatleri hepsine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Zamanı öğrenmek için kullandığımız saatlerin, içyapısının da sorunsuz bir şekilde çalışabilme kabiliyeti yüksek olmalıdır.


Erkekler için üretilen aksesuarlar veya takılar kadınlar kadar zengin bir ürün gamı içermiyor. Ancak şık tasarımları, teknolojiyi yakalayan özellikleri, dayanıklı gövdeleri, deri veya metal kordonları ile kol saatleri erkeklerin giyimi için önemli bir tamamlayıcı olmaktadır. Erkek kol saati çeşitleri incelendiğinde ilk olarak kasaları göze çarpmaktadır. Büyük ve gösterişli gövdeler, kare veya oval şekilli kasalar, mavi, siyah, kahverengi gibi renk seçenekleri sunan kol saatleri ile erkekler de kıyafetlerini tamamlayıcı aksesuar taşıyabilmektedir.


Erkek Kol Saati Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Dünyaca ünlü birçok saat markası erkekler için kol saati üretimi yapmaktadır. Uzun yıllar boyu kullanmak üzere alacağınız veya hediye etmek için seçeceğiniz saatlerde aranan bazı özellikler vardır. Kola takılacak olan saatler, sert yüzeylere çarpma riski ile karşı karşıya olduğu için dayanıklı olmaları önemlidir. Bunun için de kol saatlerinin camı dayanıklı malzemeden imal edilmiş olmalıdır. Mineral, safir, kristal, safir kristal, mika, hardlex, organik veya hardlex kristal gibi malzemelerle imal edilen saatler arasından tercih yapabilirsiniz. Kol saatlerinin içindeki zemin (kadran) rengi de tarzınızı yansıtacak bir diğer faktördür. Bu nedenle mavi veya turuncu gibi belirgin renkli saatler seçerken, günlük giyim tarzınızı dikkate almanız gerekir. Yine aynı şekilde saatin kordonu da yıpranma ve kopmalara karşı dayanıklı olmalıdır. Deri, çelik, hasır, kumaş, silikon, kauçuk, titanyum, süet ve zincir gibi malzemelerden üretilen kordon seçenekleri mevcuttur. Kordonlar saatin gövdesi ile uyumlu olarak tercih edilmelidir.


Kol Saati Fiyatları ve Çeşitleri


Kol saati almadan önce çalışma prensibine göre analog veya dijital bir saat alma konusunda karar vermeniz gerekir. Analog saatlerin içinde yer alan bilgiler tarihi ve saati gösterecek şekilde yerleştirilmiştir. Dijital kol saatleri ise tarih ve saati göstermenin dışında bilgisayar destekli bazı fonksiyonlara da sahip olacak şekilde üretilmektedir. Bunlardan bazıları kronometre, takvim, pusula, uyarılar ve bildirimler, kalp atış hızı ölçer, adım ölçer, telefona bağlanma olarak sayılabilir.


Alacağınız kol saatini analog veya dijital olarak belirledikten sonra hangi markanın saatini alacağınız konusunda da bir karar vermeniz gerekir. Dünyaca ünlü markaların yanı sıra ucuz kol saatleri de piyasada bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanmak istediğiniz saatleri mutlaka garantisi olan, bilinmiş markalardan tercih etmelisiniz. A101, en uygun fiyatla kaliteli kol saatlerini müşterilerine sunuyor. a101.com.tr adresinde Casio, Diesel, Fossil, Huawei, Lacoste, Piranha, Reebok, Timberland ve Tommy Hilfiger marka kol saatlerini bulabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.