HESABIM

Çatal & Kaşık & Bıçak

için 54 ürün bulundu

Çatal, Kaşık, Bıçak


Bıçak, kesici bir alet olduğu için kullanırken dikkatli olunması gerekir. Evde veya kampta mutlaka ihtiyaç duyulan bir alettir. Bıçaklar bilenerek daha keskin hale getirilebilir.


Evde ekmek keserken veya et doğrarken, meyve soyarken ya da soğan doğrarken mutlaka bir bıçağa ihtiyaç duyulmaktadır. Günlük hayatta kullanılan birçok bıçak çeşidi vardır.

Bıçak Çeşitleri A101’de


Özellikle kurban bayramı sonrasında eve gelen çok miktarda eti doğramak için keskin bir bıçak ihtiyacı olmaktadır. Bilek gücü kullanarak kesilecek etler için bıçağın keskin olmasının yanında sapının da sağlam olması çok önemlidir. Kullanıldıkları yere göre bıçaklar farklı kategorilere ayrılmaktadır. Her evde mutlaka bir ekmek bıçağı vardır. Sofralarımızdan ayırmadığımız ekmekleri dilimlemek için kullanacağımız ekmek bıçakları biraz büyük olmaktadır. Yemeklerden sonra veya misafir geldiğinde meyve ikram etmek istediğinizde meyve bıçakları soyma ve dilimleme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Rengârenk sapları ve keskin uçları ile meyve bıçakları oldukça tercih edilen modellerdendir. Meyve bıçakları 3’lü, 5’li veya 6’lı gibi setler halinde de satılmaktadır. Kurban bıçakları ise hem kasaplar için özel tasarlanmış modelleri hem de evde kullanım için hazırlanmış olan çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Profesyonel kasaplar için özel tasarlanan bıçaklar, sağlam sapları ile işini güvenli yapmak isteyen kasaplara yardımcı olmaktadır. Ayrıca evde doğranacak etler için de kasap bıçakları bulunmaktadır. Evde kullanılacağı için daha normal şekilde üretilen bu bıçaklar et doğrama konusunda kadınların yüzünü güldürecektir.


Çatal, Kaşık, Bıçak Fiyatları


Kaliteli bıçaklar çelik gövdeleri, sağlam sapları ile dikkat çekmektedir. Evde, kampta, piknikte veya kurbanda kullanılacak olsun, bıçakların kesiciliği çok iyi olmalıdır. Et doğrarken defalarca sürtmek ve bilek gücü ile bastırarak kesmek zorunda kalmadan keskin bir bıçakla et doğramak daha az yorucu olacaktır. İyi kesen bir bıçak da kaliteli malzemeden üretilmiş olacağı için piyasada bulunan sıradan bıçaklara göre fiyatı da yüksek olacaktır.


Bıçak fiyatları üretim sırasında kullanılan malzemenin iyi ve kaliteli olmasına göre belirlenmektedir. Paslanmaz ve dayanıklı olan bıçakları a101.com.tr online alış veriş sitesinde bulabilirsiniz. A101’de siparişleriniz güvenli ve kolayca alınmakta ve ürününüz adresinize kadar teslim edilmektedir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.