HESABIM

Çamaşır Sepeti

için 2 ürün bulundu

Çamaşır Sepeti


Yıkanacak kirli çamaşırları toplayabileceğiniz iyi bir çamaşır sepeti banyonuzun düzenli olmasını sağlar. Farklı renk ve desenlerde bulunabilen çamaşır sepetleri, banyoda yeriniz yoksa evinizin bir odasında da kullanılabilir. Kirli çamaşırları ister beyaz ve renklileri ayırmak, isterseniz çocuklarınızın çamaşırlarını ayırmak için kullanabilirsiniz. Çamaşırları makine içinde bekletmek yerine çamaşır sepetlerini kullanabilirsiniz.


Çamaşır Sepeti Çeşitleri A101’de


Çamaşır sepeti plastik, bambu veya tekstil ürünü malzemelerden üretilmektedir. Dikey veya yatay şeklinde bulunabilen sepetlerin büyük, orta ve küçük boyları da bulunmaktadır. Aynı zamanda çamaşır sepeti modelleri arasında kapaklı ve kapaksız olanlar da vardır. Çamaşır sepetleri üzerinde bulunan delikleri sayesinde çamaşırların havalandırılmasını sağlar. Böylece kirli çamaşırların bekledikçe kötü koku oluşturması engellenir. Bu delikler çeşitli şekillerde yapılarak kullanıldığı alana estetik bir hava katar. Özellikle bambu ve hasır gibi malzemelerden üretilen çamaşır sepetleri, doğal malzemesi sayesinde hava geçirgenliğinin fazla olması nedeniyle tercih edilmektedir. Hasır çamaşır sepeti modelleri el işçiliğini gösteren dekoratif ürünlerdir. Bambu çamaşır sepetleri de doğal yapısı ile hem hafif hem de sağlıklı ürünlerdir. Plastik çamaşır sepeti ise banyodaki nemden ve ıslak zeminden etkilenmez. Suya ve neme karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanmanıza olanak tanır.


Çamaşır sepetleri çamaşırların çeşitliliği dikkate alınarak bazı fonksiyonlarla üretilmektedir. İki bölmeli çamaşır sepeti beyaz ve renklileri aynı sepette ayırmanızı ve yıkama zamanı geldiğinde makinenize yerleştirirken işinizi kolaylaştırmayı sağlar. Üç bölmeli çamaşır sepetleri ise ek olarak çocuklarınızın çamaşırları için ayrılmıştır. Tek bir sepet içerisinde sınıflandırma yaparak hem yer hem zaman kaybını önleyebilirsiniz.


Çamaşır sepeti alırken evdeki kişi sayısını dikkate almalısınız. Kalabalık aileler için büyük boy modeller, daha küçük çekirdek aileler için orta boy modeller tercih edilebilir. Sepetin boyutu evde kullanılacağı yer göz önüne alınarak da tercih edilmelidir. İkili veya üçlü bölmesi olan modeller banyoda yeri fazla olmayanlar için daha uygun olabilir. Üretim malzemeleri bakımından da evin zemini ıslak olan bir bölmesinde ahşap veya hasır gibi modellerin tercih edilmesi doğru olmayabilir. Daha çok plastik modeller bu alanlarda tercih edilebilir.


Çamaşır sepeti fiyatları da malzemesinden modeline ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir. Uygun fiyatlı çamaşır sepeti modellerini a101.com.tr online alış veriş mağazasında bulabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.