HESABIM
yeni_urun
Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500
Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500
Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500
Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500
Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500
Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500 Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500 Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500 Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500 Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500

Bestway 3 Kişilik Şişme Bot Hydro-Force Voyager 500

Ürün kodu: 26026775
Marka: Bestway
1
Online Satışa Özel
₺2.299,00

Adet Seçiniz


adet

Ürün stoklarımızda tükenmiştir.
Tükendi
Online Satışa Özel
 • ÜRÜN BİLGİLERİ

  Hydro-Force:trade_mark: Voyager 500, üç kişi kapasiteli, NMMA standart güvenlik sertifikalı, dayanıklı bir şişme bot seçeneğidir. Tüm gezilerinizde ve arkadaşlarınızla balığa çıkarken kullanabilirsiniz.

  Botun 3 ayrı hava çemberi bulunur. Hem güvenlidir hem de şişirip indirmesi kolaydır. Kendinden kapçaları ve çepeçevre tutunma halatı vardır. Bot zemini gerekli sertlikte şişer ve pürüzlü yüzeyi kaymayı önler. Botun kendinden balık oltası tutma yuvası, önden çekme halkası ve sağlam tutma kulpları da bulunur. Bot kürekleri ürüne dahildir.

  Şişirilmiş boyutu: 3,48 m x 1,41 m / 11' 5" x 56"
  Söndürülmüş Boyutu: 3,61 m x 1,65 m / 11' 10" x 65"
  3 hava bölmeli yapı
  Dayanıklı PVC malzemeden üretilmiştir
  Sabit halkalara sahip çevreleyen tutunma halatı
  Ekstra konfor için şişirilebilir taban
  Şişirilebilir koltuk minderleri
  Sabit olta tutucular
  Sabit saklama çantası
  Taşıma kolları
  Sağlam kürek yatakları
  Kürek kenetleri
  Bir çift 1,45 m (57") kürek (#62064)
  İç içe geçmeli hızlı boşaltma vanaları
  Güvenlik valfleri
  Tam renk kutu
  Ağırlık kapasitesi: 260 kg (573 lbs.)
  Kullanıcı kapasitesi: 3 yetişkin
  1 parça,lbs. ( kg)
  İçindekiler: Bir adet kayık, 1 çift kürek, adet tamir yaması

  İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

  Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

  Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

  Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 2 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

 • TESLİMAT
  Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz 3-4 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.
 • İADE KOŞULLARI

  İade ve Gönderim Koşulları

  • İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.

  *İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1
Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.