HESABIM

Battaniye

için 13 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Battaniye


Yün, pamuklu, polar, akrilik, polyester gibi üretim malzemesine göre çeşitleri olan battaniye, ısınmak için kullanılan bir örtüdür. Çok soğuk olmayan kış günlerinde, yorgan yerine tercih edilmektedir. Aynı zamanda hafif ve kolay taşınabilir özelliği nedeniyle, salonda veya oturma odasında televizyon izlerken de üzerinize alabileceğiniz bir tekstil ürünüdür. Yaz aylarında ise terasta veya bahçede otururken de hafif üşüdüğünüzde battaniye ile ısınabilirsiniz.


Uyku, günün yorgunluğunun atıldığı, yen, güne dinç başlamak için vücudumuzun ihtiyaç duyduğu bir eylemdir. Uyurken yatağın ve yastığın rahat olması kadar, üzerimize örttüğümüz battaniyelerin de sağlıklı ve konforlu olması gerekir. Hem sıcak tutan hem de güzel bir uyku konforu yaşatan battaniye çeşitlerini a101.com.tr adresinde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.


Battaniye Çeşitleri ve Fiyatları


Battaniyeler tek kişilik ve çift kişilik olarak üretilmektedir. Ayrıca çocuk battaniyeleri de çocukların boyları dikkate alınarak belirli bir ölçüde tasarlanmaktadır. Çocukların küçük bedenleri için hem hafif hem de sıcak tutacak battaniyeler tercih edilmelidir. Bebek battaniyeleri için de yumuşak bir doku ve sıcaklık önemli faktörlerdir.


Tek kişilik battaniye fiyatları, çift kişilik olanlara göre daha uygundur. Yeni nesillerin önem verdiği dekoratif ürünlerden sayılabilecek olan battaniyeler, oturma odasındaki kanepelerin veya koltukların üzerinde çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Birbirinden güzel battaniye tasarımları ile oturma odalarınızı dekore edebilirsiniz. Çift kişilik battaniye alacaksanız, battaniye ölçülerinin yatağınıza uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Yatak ölçülerine göre çok kısa olan battaniyeler yatağı tam örtemeyeceği için kötü bir görüntü ortaya çıkabilir.


Üretim malzemelerine, dokumasına, boyutlarına ve modellerine göre battaniye fiyatları değişmektedir. Her bütçeye göre bulunabilecek battaniyeler vardır. Yün battaniye çeşitleri, sıcak tutması ve yumuşacık dokusuyla tercih edilirken, pamuklu battaniyeler sağlıklı olmaları ve tarzınızı yansıtacak tasarımları ile öne çıkıyor. Soğuk gecelerde yatağın ısınmasını beklemeye gerek bırakmayan elektrikli battaniye modelleri, son yıllarda revaçtadır. Yatağı ısıttıktan sonra, uyumadan önce fişten çekilmesi elektrikli battaniye kullanılırken yapılması gereken önemli bir işlemdir.


Kolay yıkanabilmesi, ağır olmaması, sıcak tutması, zengin renk ve model seçenekleri battaniye alırken dikkat edilmesi gereken önemli kriterlerdir. Battaniyeler elde yıkanabildiği gibi çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Ya da kuru temizlemeye verilebilir.

Öte yandan battaniyeler, yeni evli bir çifte veya yeni doğmuş bir bebek için alınabilecek güzel hediyelerden biridir.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.