HESABIM

Banyo Mobilya & Aksesuar

için 24 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Banyo Ürünleri


Banyo ürünleri en temel ev ihtiyaçları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan banyo ve duş ürünleri beklentiye en yüksek düzeyde karşılamaya çalışıyor. Duştan geçirilen zamanı kısaltmak, su kullanımından tasarruf sağlamak için üretilen banyo ürünleri ergonomik yapıları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen banyo ekipmanları özel yapıları ile uzun süre kullanım imkanı sağlıyor. Uzun süre kullanım ömürleri ile bütçeniz içinde tasarruf yapmanıza olanak sağlıyor. Artık banyo malzemeleri de günümüz trendlerine uygun olarak üretildiği için banyonuzda stilinizden yansımalara yer verebilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.


Duşakabin Modelleri


Duşakabin modelleri cam ya da pileksi materyalden yapılan kapıları, ergonomik tutma kupları ve özel tasarımları ile yerden tasarruf ettirip kullanım kolaylığı sağlıyor. Öz panel sistemleriyle kullanıcıları mutlu eden duşa kabinler dış mekâna su sızdırmadan duş almanızı sağlıyor. Desenli camlar kullanılarak yapılan duşakabinler hem banyonuzun havasını değiştiriyor hem de işçiliği ön plana çıkarıyor. Ürünler özel kaplamaları dolayısıyla uzun süre kullanım imkânı sağlıyor. Çeşitli ürün seçeneği ile sunulan duşa kabin modelleri ideal genişlik ve yükseklik ölçüleri ile rahat bir duş almanızı sağlıyor.


Duş Almayı Kolaylaştıran Duş Setleri


Duş setleri, duş kalitesini arttıran önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Fonksiyonel kullanım olanağı sağlayan duş setleri, tepe aparatı, el duşu, sabunluk ile birlikte sunuluyor. Duş alırken hareket kabiliyetini sınırlandırmayan duş setleri duşa abin içerisinde fazla yer kaplamıyor. Yükseklik ayarı bulunan duş setleri, istediğiniz boyda ayarlamanıza olanak sağlıyor. Asansör sistemde duş başlıkları duş esnasında avantaj sağlıyor.


Banyonuzu Kişiselleştiren Endüstriyel Ürünler


Diş fırçası, diş macunu, sıvı sabun, katı sabun gibi ürünleri muhafaza etmenizi kolaylaştıran endüstriyel tasarım ürünleri, banyolarınızın havasını değiştirip farklı bir atmosfer yaratıyor. Çöp kovası, tuvalet temizlik fırçası takım halinde alınıp kullanılabiliyor. Tuvalet kâğıtlıkları özel tasarımları, dergi ve gazete kısımları ile banyonuza farklı bir tarz katmanızı sağlıyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.