HESABIM

Banyo Dolabı

için 2 ürün bulundu

Banyo dolabı


Evimizin her bölümü bizim için vazgeçilmezdir. Özellikle temizlik denildiğinde aklımıza ilk gelen banyolarımız ise içinde bulunan eşyalarla birlikte evimizin vazgeçilmez bir bölümüdür.


İnsanın günlük yaşamının birkaç saatinin banyoda geçtiğini ve modern insanın hayatında bu sürenin giderek arttığı biliniyor. Dünyaca ünlü tasarımcılar da banyoların artık karakteristik bir hal aldığını, kişilerin ihtiyaç ve zevklerinin birleştiği ortamlara dönüşmesi gerektiğini belirtiyor.


Banyoları işlevsel hale getiren, aynı zamanda buradaki estetiği tamamlayıp, düzeni sağlayan en önemli eşyalardan biri de banyo dolaplarıdır. Günümüzde çeşitli ölçü ve ebatlarda üretilen banyo dolapları ile hem kişisel bakım ve temizlik ürünlerini muhafaza etmek için uygun ortama kavuşacak hem de renk seçenekleri, kapaklı-kapaksız oluşu, farklı çekmece çeşitleriyle de banyolarınızdaki şıklığı tamamlayabilirsiniz.


Banyo dolabı alırken dikkat edilecek hususlardan biri suya dayanıklı olan ürünlerin tercih edilmesidir. Plastik banyo dolapları suya karşı yıpranma yaşanmayan ürünlerdendir. Taşıma kolaylığı da bu dolaplarda avantajdır. PVC banyo dolapları da plastik olanlar gibi avantajlı kullanım imkânı sunar. Özellikle kendi evinde oturanlar ise MDF banyo dolaplarını tercih ediyor. Bu ürünler de suya karşı dayanıklı yapılarıyla uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor.


Banyo Dolabı Model ve Fiyatları


Ev dekorasyonunda banyolar da gün geçtikçe önem kazanıyor. Banyolara yönelik dekoratif ürünler, tekstil ürünleri, mobilyalar dikkat çekiyor. Son yıllarda kullanımı artan banyo dolaplarıyla; lavabolu banyo dolabı, boydan banyo dolabı, ışıklı banyo dolabı, aynalı banyo dolabı, çamaşır-kurutma makinesi içine yerleştirilen banyo dolapları gibi farklı ihtiyaca yönelik modeller üretilmektedir. Burada önemli olan elbette ki banyonuzun ne kadar geniş olduğudur. Dar bir banyoda yer kaplayacak bir dolap kullanmak imkânsızdır. Bunun yerine lavabonun altını ve üstünü değerlendirmek mantıklı olacaktır.


Banyo dolapları montaj uygulamasına göre de değişiklik gösterir. Ayakları üzerinde duran dolaplar olduğu gibi duvara monte edilen ankastre banyo dolapları da mevcuttur.


İçinde kozmetik ürünleri, saç kurutma makinesi, tıraş makinesi, diş macunu ve fırçaları, şampuan, sabun, duş jeli gibi banyoda ihtiyacınız olacak her şeyi saklayabileceğiniz banyo dolaplarının fiyatları ise marka, model gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.


En uygun banyo dolabı fiyatlarını ise A101 sizlere sunmaktadır. a101.com.tr internet adresinde bulunan banyo dolaplarını hızlıca inceleyebilir, kolayca sipariş edebilirsiniz. Adresinize kadar teslim edilecek olan banyo dolaplarını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.