HESABIM

Bahçe & Balkon Mobilyası

için 10 ürün bulundu

Bahçe Mobilyası


Bahçe, keyifli vakitler geçirdiğiniz, doğayla iç içe olduğunuz dış mekânlardır. Bu mekânlar için tasarlanmış özel bahçe mobilyalarıyla keyifli anlarınızı daha rahat geçirebilir, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Bahçe mobilyaları genelde dış mekânda kullanılan mobilyalar olduğu için olumsuz hava şartlarına da dayanıklı malzemeden üretilirler. Uzun süre güneş altında kalmaya, neme ve yağmura dayanıklı bu mobilyaları ayrıca teraslarınızda ve balkonlarınızda da kullanabilirsiniz.


Bahçe mobilyası olarak masa ve sandalye takımları, koltuk takımları, salıncaklar, şemsiyeler, şezlonglar, hamaklar ve puflar üretilmektedir.


Bahçe Mobilyası Çeşitleri


Koltuk takımı olarak bahçenizde, geniş balkonlarınızda, teraslarınızda kullanabileceğiniz piyasada oldukça şık takımlar bulabilirsiniz. Tekli, 2’li ve 3’lü koltuklar ve L şeklinde koltuk olarak tasarlanan bu takımlara, uygun renklerde koltuk minderleri ve isteğe bağlı sehpalar da kombinleyerek bahçelerinizde uzun saatler boyunca konforla oturacağınız mekânlar oluşturabilirsiniz.


Bahçe mobilyası olarak masa ve sandalye takımları da üretilmektedir. 4’lü masa takımı ve 6’lı masa takımı şeklinde üretilen bu takımlarda kare, yuvarlak ve dikdörtgen çeşitlerde masalar mevcuttur. Daha küçük ve az kişinin yaşadığı bahçe, balkon ve teraslarınızda kullanabileceğiniz bistro masa sandalye takımları da vardır. Kare bir masa ve iki sandalyeden oluşan bu takımlar çoğunlukla katlanabilir şekilde üretilir.


Bahçe Şemsiyeleri


Yaz sıcağında güneşin altında kavrulmaktan sizi koruyacak güneş şemsiyeleri, çeşitli büyüklükte üretilmektedir. Bahçe şemsiyelerinin çok amaçlı kullanım alanları vardır. Bu şemsiyelerle güneşin geliş açısına göre gölgelendirme sağlayabileceğiniz gibi, rüzgârlı bir havada da kullanıp kapalı alanın rahatlığını bahçelerinize, balkon ve teraslarınıza da taşıyabilirsiniz. Ayrıca havuz başına koyacağınız bir bahçe şemsiyesiyle bir plaj havası oluşturabilir; ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Çoğunlukla yerden tasarruf eden ve açılır kapanır bir mekanizmaya sahip olan bu şemsiyeleri gerek olmadığı zamanlarda kapatabilir alandan tasarruf edebilirsiniz.


Bahçe Salıncakları


Hem çocuklar hem de büyükler için bahçede kullanılabilen salıncaklar, yediden yetmişe herkesi mutlu etmektedir. Piyasada birçok farklı tasarımda ve fonksiyona sahip bahçe salıncakları mevcuttur. 2’li ve 3’lü koltuk şeklinde olup yatar / oturur pozisyona girebilen salıncaklar, plastik rattan veya bambudan üretilmiş olan tekli oturmalı salıncaklar ve en çok tercih edilen hamaklar üretilmektedir. Bahçe hamaklarının doğal iplikten üretilen ve kumaş hamak seçenekleri de vardır. Bahçe salıncaklarında çoğunlukla güneşten korunmayı sağlayacak tente de bulunmaktadır.


A101, bahçe mobilyası ürünlerinde en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Online alış veriş mağazası a101.com.tr’de her an kolayca sipariş verebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.