HESABIM

Amerikan Servis

için 1 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Fiyat Aralığı

Amerikan servis


Yemek masanızın şıklığını tamamlayan ve koruyan Amerikan servis takımları, tasarımları ile iştahınızı artırıyor.


Yemek masası hazırlamak hem göze hem mideye hitap eden bir iştir. Yemeklerinizin lezzeti kadar masanızın da görsel olarak doyurucu olması önemlidir. Misafirlerinizi ağırlarken onlara hazırlayacağınız sofrada kullanabileceğiniz Amerikan servis çeşitleri vardır. Amerikan servisler masanızı güzelleştirirken kirlenmelere karşı da koruyucudur.


Amerikan Servis Çeşitleri A101’de


Adını Amerika’daki yaygın kullanımından alan Amerikan servis, pratik kullanımı nedeniyle fast food yeme alışkanlığı olan bu kültürden ortaya çıkmış olsa da bugün ülkemizde daha da geliştirilerek kullanılmaktadır. Oval, kare, dikdörtgen gibi şekillerde yaygın olarak üretilen Amerikan servis, özel tasarım olarak da bulunmaktadır. Kalp şeklinde, yaprak veya hayvan temalı gibi farklı çeşitlerde de mevcuttur.


Yemek masanızın bulunduğu odanın dekorasyonuna uygun olarak hazırlayacağınız sofrada Amerikan servisler de bu ambiyansa eşlik ederek bütünlüğü tamamlayacaktır. Bu nedenle Amerikan servis seçeneklerinden yemek masanıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz.


Kumaş malzemeden imal edilen Amerikan servisler yaygın olsa da son zamanlarda piyasada farklı türlerde imal edilen servisler de bulunmaktadır. Kumaş Amerikan servis, masa örtüsüne gerek duyulmadan servis tabaklarının altında görüntüsü ile harika bir tasarım sağlamaktadır. Aynı zamanda masanıza dökülebilecek yemeklerden veya tabak, kaşık, çatal gibi sert malzemelerin verebileceği zararlardan masanızı koruyacaktır. Farklı renk ve desenleri ile servis tabaklarınıza eşlik edecek olan Amerikan servisler, yıkanabilme özelliği ile de tercih edilmektedir. Hasır Amerikan servis çeşitleri de çok tutulan ve tercih edilen modellerdir. Hasırın yanı sıra bambudan ve deriden üretilen Amerikan servis modelleri de bulunmaktadır.


4’lü Amerikan servis takımı çekirdek aileler için yeterli olsa da kalabalık ailelerde veya özel davetlerde yeterli olmayacaktır. Ramazan ayında verilen iftar yemeklerinde veya bayram günlerinde bütün aile bir aradayken, kadınların yaptığı günlerde ve buna benzer kalabalık ortamlar için hazırlanan masalarda Amerikan servis 6’lı veya 8’li modeller gerekli olmaktadır. Amerikan servisleri takım olarak örtü, kaşıklık, peçetelik gibi ürünlerden oluşur.


Amerikan servisi alırken dikkat edilmesi gereken husus masanızın ölçüsüdür. Masa ölçünüze uygun olan servisleri tercih etmelisiniz. Üzerine servis tabağı, kaşık, çatal, bıçak ve bardak gibi masada kullanılacak malzemelerin kolayca sığabileceği ölçülerde olmalıdır.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.