Belderia Eros 24 Jant Bisiklet Beyaz Pembe

Ürün Kodu: 26024906
₺2.899,00
Marka: Belderia
A101 Ekstra'ya Özel

Altis TB20 Fonksiyonel Egzersiz Aleti

İki makara ve kulpa bağlı direnç lastiği mevcuttur. Portatif bir üründür. Kapıya veya duvara kolaylıkla asabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir üründür. Esnek ipleri hem ayakta hem de oturarak kullanabilirsiniz. Tüm vücut egzersizi için uygundur. Karın, bel, sırt, bacak ve kol kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Bu sayede hem kaslarınızı güçlendirir hem de forma girmenize yardımcı olur.

Üretim Yeri: Çin

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra