HESABIM

TV & Ses & Görüntü

için 7 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Satış Kanalı
Fiyat Aralığı

Ses Sistemleri


Evinde kendi dünyasını kuran film ve müzik severler için en önemli cihazlardan birisi ses sistemleridir. Çünkü sevdiğiniz bir filmi kaliteli bir ses sistemi olmadan izlemek mümkün olmaz. Ses, görüntü ve efektlerin her detayını kulağa en iyi şekilde duyurabilmelidir. Aynı şey müzik dinlerken de geçerlidir. Notaların tınısı temiz bir sesle duyulduğunda kulağa hoş gelmektedir.


Parazitli veya cızırtılı sesler, bas ve tizi yeteri kadar iyi veremeyen cihazlar ve diğer ses sorunları film veya müzik zevkinizi öldürebilir. Bu nedenle iyi bir ses sitemine ihtiyaç duyulur. Televizyonlar, bilgisayarlar ve diğer cihazların kendi hoparlörü bulunsa da bunlar ses kalitesi bakımından bir ses sisteminin sağlayabileceği özellikte ve yeterlilikte değildirler.


Teknolojinin gelişmesi film izlemeyi sevenlere evde sinema keyfi yaşatma fırsatı sunmaktadır. Evlere kurulabilen ev sinema sistemleri, değişik boyutları ve çeşitli markalar ile tercih edilebilmektedir. Evde sinema keyfi yaşarken seslerin boğuk gelmesi, aksiyon filmlerindeki ses efektlerinin yeteri kadar iyi duyulamaması, sesin sadece bas tarafının gelmesiyle gürültüden başka şey duyulmaması gibi sorunlar her zaman yaşanabilmektedir. Bu sorunları aşabilmek için iyi bir ses sistemine ihtiyaç vardır. Ses sistemleri teknolojik imkânlardan faydalanarak üretilen cihazlardır. Bu cihazlar özel olarak sadece sesin daha iyi çıkması için tasarlandığından dolayı en kaliteli sesi sağlayacaktır.


Ses Sistemi Çeşitleri


Masaüstü bilgisayarınızdan video izlemek veya şarkı dinlemek istiyorsanız bir ses sistemine sahip olmanız gerekmektedir. 2+1 ses sistemi ile kendinize yeterli düzeyde bir ortam oluşturabilirsiniz. Ancak daha geniş bir alanda kullanacaksanız veya ev sinema sistemine entegre edecekseniz 5+1 ya da 7+1 ses sistemi modelleri arasında bir tercih yapmalısınız. Amatör ya da profesyonel olarak müzikle uğraşanlar da kaliteli ses sistemi ile diledikleri ses düzeyini yakalayabilirler. Şarkı dinlemeyi bir tutkuya dönüştürmüş olanlar için de iyi bir ses sistemi ihtiyacı bulunmaktadır.


Ülkemizde en çok tercih edilen ses sistemi markaları arasında; Pioneer, LG, Goldmaster, Samsung, Grundig, Philips, Sony bulunmaktadır.


Ses sistemi fiyatları marka, model ve özelliklere göre değişmektedir. Kablosuz ses sistemi ve diğer ses sistemleri için en uygun fiyatları a101.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürünlerin Toplamı TL
Toplam TL
Sepeti Görüntüle
Sepeti Onayla Alışverişe devam et
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.