HESABIM

Powerbank & Şarj Aleti

için 43 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Bağlantı Tipi
Satış Kanalı
Pil Gücü
Fiyat

Powerbank


Kullandığımız mobil cihazlar, içinde bulunan bataryaların şarj edilmeleri ile çalışmaktadır. Ancak bu cihazların şarj edilmeleri elektrik prizine bağlı olan kablolarla yapılabilmektedir. Bunun dışında powerbank adı verilen ve herhangi bir şekilde prize bağlanma ihtiyacı olmadan cihazınızı şarj etme özelliğine sahip taşınabilir şarj aletleri vardır.


Powerbank modelleri markalarına, şarj etme kapasitelerine göre değişkenlik göstermektedir. Birçok teknoloji cihazı üreten firma tarafından üretilen powerbank modelleri vardır. Powerbank çeşitleri dış görünüşlerindeki çeşitliliğe göre de tercih edilmektedir. Hem akıllı mobil cihazlarını hem tabletleri hem de dizüstü bilgisayarları şarj etme yeteneğine sahip powerbankler, gücüne göre gün içinde bir veya daha fazla olacak şekilde cihazlarınızı şarj edebilir.


Powerbank Çeşitleri


Gün içinde sürekli olarak kullanılan mobil cihazlarda oyun, film gibi aktiviteleri kullananlar için şarj, başlı başına bir sorun haline gelmektedir. Bu tür kullanımlar cihazların pilini daha hızlı bir şekilde tüketmektedir. Taşınabilir şarj cihazları, 5000 mAh, 8000 mAh, 10000 mAh, 20000 mAh şeklinde farklı kapasiteye sahiptir. Kullandığınız mobil cihazın batarya kapasitesine göre de cihazınızın şarj olma süresi değişebilmektedir. Örneğin 5000 mAh bataryası olan bir cihaz 10000 mAh kapasiteli bir powerbank ile 2 kez doldurulabilmektedir.


Taşınabilir şarj cihazlarının akım hızı, pil gücü kapasitesi, ekranının olup olmaması gibi özellikleri vardır. Bu yüzden powerbankler, kapasitelerinin yanı sıra, çıkış amperleriyle de çeşitlere ayrılmaktadır. 0.5, 1.0, 2.0 ya da 2.4 amper çıkışına sahip olan taşınabilir şarj cihazları, mobil cihazların şarj hızlarını doğrudan etkilemektedir. Ayrıca aynı anda birden fazla cihaz şarj etmek isteyenler için en az iki USB çıkışı olan taşınabilir şarj cihazları tercih edilebilmektedir.


Powerbank fiyatları ise özelliklerine göre değişmektedir. Taşınabilir şarj cihazlarının özellikleri arttıkça fiyatı da doğru orantılı olarak artmaktadır. Yine fiyatlara etki eden faktörlerden biri de cihazın markasıdır. Kendisini ispatlamış, bilinen bir markaya ait cihazla, adı sanı bilinmeyen bir markanın fiyatları arasında farklılıklar olacaktır.


A101 powerbank çeşitleri ile müşterilerine en uygun fiyatları sunuyor. Online satış mağazası a101.com tr’de bulunan powerbank çeşitleri arasından ihtiyacınız olanı en uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.