HESABIM
Philips SHE-8105 Kulak İçi Kulaklık Gümüş

Philips SHE-8105 Kulak İçi Kulaklık Gümüş

Ürün kodu: 25000739
Marka: Philips
1
Online Satışa Özel
₺99,95

Adet Seçiniz


adet

Ürün stoklarımızda tükenmiştir.
Tükendi
Online Satışa Özel
 • ÜRÜN BİLGİLERİ

  Kulakiçi Kulaklık Derin Ve Net Bas, Her Zaman Sağlam Metal Muhafazalı 8,6 Mm Sürücülü / Arkası Yarı Kapalı Kulak İçi Ses Netliği İçin Sağlam Alüminyum Muhafaza Titreşimi Engeller Kulaklığın Muhafazası, En Net Ses Performansı İçin Titreşimi Önleyen Sağlam Alüminyumdan Yapılmıştır. Ayrıca Kulaklığı Günlük Kullanımdan Kaynaklanan Aşınma Ve Yıpranmaya Karşı Korur. Ses Netliği İçin Sağlam Alüminyum Muhafaza Titreşimi Engeller Dolaşmayı Önleyen Aparat Kablolarınızı Düzgün Şekilde Bir Arada Tutar Dolaşmayı Önleyen Akıllı Aparat, İki Kulaklık Kablosunu Birleştirerek Düzgün Şekilde Bir Arada Tutar. Artık Dolaşmış Kablolar Veya Düğümlerle Uğraşmayacaksınız! Dolaşmayı Önleyen Aparat Kablolarınızı Düzgün Şekilde Bir Arada Tutar Müzik Ve Aramalar İçin Kablo Üzerinde Uzaktan Kumanda İle Mikrofon Dahili Mikrofon, Bağlantı Halinde Kalmanız İçin Müzik Ve Telefon Aramaları Arasında Kolayca Geçiş Yapmanızı Sağlar Müzik Ve Aramalar İçin Kablo Üzerinde Uzaktan Kumanda İle Mikrofon Tam Uyum İçin Üç Farklı Boy Seçeneğiyle Silikon Başlıklar Kulak İçi Kulaklık, Küçükten Büyüğe 3 Kulak Başlığı Seçeneğiyle Gelir; Böylece Kulaklarınıza En Uygun Olanı Seçebilirsiniz. Tam Uyum İçin Üç Farklı Boy Seçeneğiyle Silikon Başlıklar Hassas, Derin Bas İçin Yeniden Tasarlanan 8,6 Mm Sürücüler Hassas, Derin Bas İçin Yeniden Tasarlanan 8,6 Mm Sürücüler Kulaklıktan Kabloya Güçlü Bağlantı İçin Dayanıklı Flexi-Grip Kulaklıkla Kablo Arasındaki Yumuşak Fakat Sağlam Ve Esnek Konektör, Sürekli Bükülmeye Bağlı Olası Hasarlara Karşı Koruma Sağlar. Ergonomik Konfor İçin Kıvrımlı Muhafaza Ve Oval Ses Tüpleri Kulak İçi Kulaklık Her Kulak Şeklinde Uyacak Şekilde Hassas Biçimde Tasarlanmıştır. Ergonomik Oval Ses Tüpü Ve Kıvrımlı Tasarım, Her Zaman En İyi, Güvenli Ve Rahat Bir Uyum Sağlar.

  Üretim Yeri: Çin
  İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

  Fiyatlarımız; a101.com.tr, A101 Kapıda uygulaması ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

  Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Online satış kanalı, a101.com.tr website, mobil ve A101 uygulamasını kapsamaktadır.

  Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 1 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

 • TESLİMAT
  Oluşturulan siparişler için gönderim süremiz 3-4 iş günü arasında değişmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde üyelik hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sipariş takibinizi üyelik hesabınıza girdikten sonra “Hesabım-Siparişlerim” alanında da yapabilirsiniz.
 • İADE KOŞULLARI

  İade ve Gönderim Koşulları

  • İade süresi, siparişinizdeki ürünlerin adresinize teslim edilme tarihinden itibaren 14 gündür.
  • Ürününüzü iade kodu ile göndermeniz gerekmektedir. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra “ Hesabım>İptal/İade Talebi>Sipariş Seçimi>Aksiyon Seçimi>İade Ürün Seçimi” adımlarını izleyerek PTT Kargo ÜCRETSİZ İade Gönderi Kodunuzu alabilirsiniz.
  • İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal ambalajına zarar verilmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  • Televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, tablet, notebook gibi elektronik ürünlerin kullanılması ya da ambalajının açılması durumunda ürün iadeleri servis raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Kurulumu/montajı yapılmış mobilya ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.
  • Garanti kapsamında arızalanan ürünlerin iadesi servis raporu/iade raporu ile birlikte yapılabilmektedir.
  • Ürünlerin kargo paketinde ya da ürünlerde hasar tespit edilmesi durumunda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Kargo görevlisinin tutanak düzenlemediği bu ve benzeri durumlarda ürünü teslim almayarak iade edebilirsiniz.
  • Hijyenik ürünlerin (iç giyim, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri vb.) ambalajı açılmış ise iadesi kabul edilmemektedir.
  • Niteliği itibarı ile son kullanma tarihi geçecek ya da çabuk bozulabilecek ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  • Bayi-yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürün iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin iadesi için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Ürün firmamıza teslim edildikten sonra incelenecek ve 7 iş günü içinde işlemleri tamamlanacaktır.

  *İade koşulları ve süreçleri ile ilgili detaylı bilgiye https://www.a101.com.tr/iade-iptal-kosullari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1
Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.