HESABIM

Meyve Sıkacağı

için 3 ürün bulundu

Meyve Sıkacağı


Sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenmeye dikkat etmek gerekir. Dengeli beslenme; kişinin karbonhidrat, protein, yağ, vitamin, su ve mineralden gün içinde yeterli miktarda alabilmesidir. Mevsim sebze ve meyvelerinden tüketerek günlük gereksinim duyulan vitamin ve minerallerin birçoğunu alabilir, vücudunuz için güçlü antioksidanlar elde edebilirsiniz.


Sebzeleri pişirerek ya da bazı sebzeleri çiğ olarak tüketerek gerekli besinleri alabilirsiniz. Meyveler ise çiğ olarak katı ya da sıvı şeklinde tüketilebilen besinlerdir. Meyveyi bir ara öğün şeklinde katı olarak yiyebileceğiniz gibi yemeklerinize / kahvaltılarınıza eşlik edecek meyve suyu şeklinde de tüketebilirsiniz. Meyve sıkacakları kullanıcılarına meyve suyu sıkmada yardımcı olan pratik küçük ev aletleridir.


Meyve sıkacakları; narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı olarak iki çeşit üretilmektedir. Portakal, mandalina, limon, greyfurt, bergamot ve turunç meyvelerinin suyunu narenciye sıkacağı ile kolayca çıkartabilirsiniz. Narenciye sıkacakları piyasada farklı modellerde bulunmaktadır. Elle sıkılan manuel narenciye sıkacağı çeşitleri, ev tipi kollu narenciye sıkacağı ve elektrikli narenciye sıkacağı modelleri mevcuttur. Narenciye sıkacağı ile pratik olarak hazırladığınız taze sıkılmış portakal suyu ile güzel kahvaltılar hazırlayabilir, bir narenciye kokteyli ile vücudunuza vitamin takviyesi yapabilirsiniz.


Her meyvenin suyunu narenciye sıkacağı ile sıkmanız mümkün değildir. Daha katı parçaları olan ya da suyu zor çıkan meyvelerin suyunu çıkarabilmek için katı meyve sıkacakları üretilmiştir. Bir katı meyve sıkacağı ile havuç, kavun, karpuz, kivi, kırmızı meyveler, üzüm, ananas, elma, turunçgiller vb. meyvelerin suyunu kolayca çıkarabilirsiniz.


Piyasada birçok markanın farklı modellerde katı meyve sıkacağı çeşitleri bulunmaktadır. Katı meyve sıkacağı alırken dikkat etmeniz gereken nokta; makinenin filtre deliklerinin mümkün olduğu kadar küçük olmasıdır. Böylece posası tamamen dışarıda kalacak şekilde sıkılan meyvenin en iyi şekilde suyunu çıkarabilir, yüksek verim elde edebilirsiniz.


Sinbo Katı Meyve Sıkacağı, Philips Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı, Arçelik Narenciye Sıkacağı, Tefal Portakal Sıkma Makinesi, Kiwi Narenciye Sıkacağı, Arzum Multivit, Fakir Vitaly Yavaş sıkım, Hi Level Katı Meyve Sıkacağı, Karaca Katı Meyve Sıkacağı piyasada en çok tercih edilen meyve sıkacağı markalarıdır.


Katı meyve sıkacağı fiyatları da marka ve modellere göre, sıkacağın türüne gücüne göre gibi etkenlerle değişiklik göstermektedir. İyi bir meyve sıkacağı almak için a101.com.tr adresinde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.