HESABIM

Kulaklık

için 32 ürün bulundu
Filtreler
Kulaklık Türü
Marka
Satış Kanalı
Fiyat

Kulaklık


Müzik dinlerken veya film izlerken kullanmak için alacağımız kulaklık, ses kalitesi bakımından kulağımıza zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Hassas bir organ olan kulağımıza çok yakın bir şekilde takarak kullandığımız bu elektronik cihazlar, özenle hazırlanmamışsa duyu organımıza zarar verebilir. Bu nedenle kulaklık alırken orijinal olmasına dikkat etmek gerekir.


Kulaklık Modelleri

Kulaklık almak istediğinizde önce hangi tip kulaklık modeli aradığınız konusunda bir fikir edinmelisiniz. Daha sonra tercih edeceğiniz kulaklık modelinin size uygun olup olmadığını, bu ürünün hangi markada daha kaliteli olarak üretildiği konusunda araştırma yapmalısınız. En kaliteli kulaklık modelleri arasından istediğiniz birini alabilirsiniz.


Kulaklık modelleri arasında kulak içi kulaklık modelleri çok yaygındır. Bu kulaklıklar kablolu olabildiği gibi aynı zamanda kablosuz olarak da satılmaktadır. Kulağın içine yerleştirilerek kullanılan kulak içi kulaklıkların, tene temas eden bölümünün sert malzemeden olmamasına veya koruyucu silikonla çevrelenmiş olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde zamanla kulağınıza değen kısımda deformeler olabilir. Kablosu olan kulaklık kullanıyorsanız kabloda kopmalar olmaması için üretim malzemesine de dikkat etmelisiniz. Özellikle birleşim yerlerinde yaşanan kopmalar sıklıkla karşılaşılan problemlerdendir. Kulak içi kulaklıklar spor yaparken veya koşarken kullanıma pek elverişli değildir. Hızlı hareket ettiğiniz için kulağınızdan sürekli olarak düşebilir.


Kulak üstü kulaklık modelleri ise kulağınızda yaralanmalar oluşturmayacak bir tercihtir. Kulağa denk gelen kısımlarının süngerle kaplı olması, yumuşak bir şekilde kulağınızla temas eder. Bu tarz kulaklıkların en büyük dezavantajı büyük olması ve fazla yer kaplamasıdır. Cebinizde taşıyamazsınız, bunun için de sırt çantanızda bu kulaklığa yer ayırmanız gerekecektir. Kulağı güzelce sardıkları için dışarıdan gelecek sesleri de izole ederler. Dinlediğiniz müziği ve sesi daha iyi duymanıza da yardımcı olurlar.


Teknolojinin bir kolaylaştırıcı etkisini de kulaklıklarda görebiliriz. Bluetooth kulaklık modelleri kablolara dolaşmadan keyifli bir müzik dinlemek isteyenler için en uygun modeldir. Elbette sadece müzik dinlemek için kullananlar değil gün içinde sürekli telefonla konuşmak durumunda olanlar için de birebir elzem durumda olan bir kulaklık modelidir. Bluetooth kulaklıklar kablosuz olmaları sebebiyle hareket ve taşıma kolaylığı sağlar.


Çağrı merkezlerinde kullanılan mikrofonlu kulaklıklar da yine gün içinde uzun süre telefonla konuşma ihtiyacı olanlar için faydalı olan modellerdir.


En Uygun Fiyatlı Kulaklıklar


Orijinal, dayanıklı, trend bir kulaklık almaya karar verdiniz sıra geldi fiyat araştırmasına. En kaliteli kulaklıkları en uygun fiyata nasıl alabilirsiniz? Tabi ki Türkiye’de ucuzluğun adresi olan A101’de! a101.com.tr en kaliteli kulaklık modellerini en uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.