HESABIM

Kahve Makinesi & Elektrikli Cezve

için 31 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Fincan Kapasitesi
Satış Kanalı
Fiyat

 Kahve Makinesi 


Kahve, Türk mutfak kültürünün en özel içeceklerinden birisidir. Güzel bir kahve yapmak herkesin harcı değildir. Közde bakır cezvede yapılan kahve hiçbir şeye değişilmez. En ucuz Türk kahvesi makinesi artık sadece bir tık uzağınızda.


Bol köpüklü Türk kahvesi, özel günlerimizin de vazgeçilmez bir içeceğidir. Evliliğe ilk adım olan kız isteme töreninde gelin adayı tarafından damat adayına yapılan tuzlu kahve, yıllar geçse de unutulmayacak bir gelenektir. Bu gibi kalabalık toplanmalarda [AY3] hızlı ve çok sayıda kahve yapabilmek için en büyük yardımcınız iyi bir kahve makinesi olacaktır.


Kahve, içindeki etken maddeleri ile zihin açıklığı, enerji, zindelik gibi insan hayatının kalitesini yükseltirken, yağ yakımını hızlandırması, Alzheimer, Parkinson ve Demans gibi hastalıklara karşı koruyuculuğu ile de bilinmektedir.


A101 mağazalarından uygun fiyatlarla alabileceğiniz kahve makineleri, mutfağınızda akşam yapacağınız kahve keyfi için evinizin vazgeçilmez bir elektrikli ev aleti olacak. A101, Kiwi marka ve Flavel marka kahve makinelerini her bütçeye göre seçeneklerle satışa sunuyor.


330 ml kapasitesiyle, 4-5  fincan kahve pişirebilen Kiwi marka kahve makinesi 2 yıl garantili olarak hem A101 mağazalarında hem de a101.com.tr sitesinden satın alınabilir. Çift katmanlı tasarıma sahip Kiwi kahve makinesi, güvenli soğuk dış yüzeyi ile de yanma tehlikesine karşı koruyucudur.


A101 mağazalarında satılan Flavel marka Türk Kahvesi Makinesi  ise aynı anda 4 fincan kahve yapabilme özelliğine sahiptir. Flavel kahve makinesinin özellikleri arasında sesli ve ışıklı uyarı, susuz çalışmama özelliği ve taşmayı önleyen algılama teknolojisi bulunmaktadır. Paslanmaz çelik rezistanstan yapılan Flavel kahve makinesi 2 yıl garanti ile A101 mağazalarından alınabilir veya a101.com.tr üzerinden [AY10] uygun fiyatlarla sipariş edilebilir.


Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları 


A101’den satın alabileceğiniz Kiwi Elektrikli Cezve Kahve Makinesi ve Flavel Türk Kahve Makinesi, uygun fiyatlarıyla satışa sunuluyor . Perakende mağazacılıkta halka hizmeti esas alan ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çeken A101’in 10 binden fazla mağazasında bulunan binlerce ürün arasında yer alan kahve makineleri de bütün ürünlerde olduğu gibi uygun fiyat ve kaliteli ürün gamı içerisinde bulunuyor.


Kolayca yıkanabilmesi ve uzun ömürlü yapısı sayesinde yıllarca evinizde 40 yıl hatırı olacak kahveleri pişirmeye yardımcı olacak kahve makineleri ile tanışmanın zamanı geldi de geçiyor.


Kahve pişirmek için cezvenin başında beklemek, taşacak endişesi yaşamak, kıvamının tutup tutmayacağını düşünmek ve köpüğün yanacağı korkusu artık tarihe karışıyor. Yeni teknoloji ile üretilen kahve makineleri güzel bir kahve pişirmek isteyen ev hanımlarına yardımcı oluyor. Size de en güzel şekilde kahvenizi servis etmek ve afiyetle içmek kalıyor.

Şimdiden afiyet olsun ☺

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.