Skechers D'Lux Walker 149366W-RSGD Kadın Spor Ayakkabı Siyah

Ürün Kodu: 26045560004
₺2.499,00
Marka: Skechers
A101 Ekstra'ya Özel

Homend Handmaid 1907H Blender Seti Krem Gri

Her Şey Dahil

Pratik mutfak setinizin doğrama ve karıştırma kapları, bu kutunun içinde. İhityaç duyduğunuz anda, kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Pratik mutfak setinizin paslanmaz çelikten üretilen karıştırma ucunu, kaynayan çorbalarda bile kullanıp istediğiniz kıvama ulaştırırsınız. 

Paslanmaz Çelik Parçalar

Pratik mutfak setinizdeki doğrayıcı bıçak, karıştırma ve çırpma uçları paslanmaz çelikten üretildi.

Kaymayan Taban

Pratik mutfak setinizin 750 ml kapasiteli doğrama kabı özel tabanı sayesinde mutfak tezgahından kaymaz.

Teknik Özellikler

Bıçak Özelliği: Paslanmaz Çelik

Blender Tipi: Çoklu Set

Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 750 ml

Fonksiyonlar: Blender, Çırpma, Doğrama

Gövde Malzemesi: Plastik

Güç: 1000 W

Hız Kademe Sayısı: 5

Ölçü Kabı Kapasitesi: 800 ml

Turbo Fonksiyonu: Var

2 yıl Homend Türkiye garantili

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
© 2024 A101 Ekstra