HESABIM

Dikiş Makinesi

için 3 ürün bulundu

Dikiş Makinesi


Kendi tarzını kendisi oluşturmak isteyenler, evde keyifli vakit geçirerek günlük kıyafetlerini tasarlayıp dikmek isteyenler, terziye götürmek yerine söküklerini veya tamir edilmesi gereken kıyafetleri kendi elleri ile hazırlamak isteyenler için birbirinden güzel ve kaliteli, modern ve teknolojik dikiş makineleri mevcuttur.


1790 yılında icat edilen dikiş makinesi, o günden bu zamana kadar farklı evrelerden geçmiş ve sürekli gelişmiştir. Büyük tekstil atölyelerinden evde kadınların kullandığı makinelere kadar çok geniş yelpazede çeşitleri bulunan dikiş makineleri, işleri kolaylaştırmaktadır. Hem kendisi hem de sevdikleri için kıyafet tasarlayanlara büyük yardımcı olan bu makineler, perde, nevresim, masa örtüsü gibi tekstil ürünleri ile ilgilenenler tarafından da kullanılmaktadır.


Dikiş Makinesi Çeşitleri


Dikiş makineleri kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Bunlar arasında; sanayi tipi dikiş makinesi, ev tipi dikiş makinesi, mini dikiş makinesi, çift iğne dikiş makinesi gibi modeller bulunmaktadır.


Sanayi tipi dikiş makinesi; büyük tekstil atölyelerinde kullanılmaktadır. Günde yüzlerce ürünü dikecek kapasitede olan bu makineler güçlü yapıları ve uzun yıllar dayanabilen özellikleri ile tercih edilmektedir.


Daha çok kadınların evde kullandıkları dikiş makineleri fonksiyon olarak yeterli düzeydedir. Ev tipi dikiş makinesi ile elbise dikebilir, pantolon paçalarını ayarlayabilir, çocuklar için çeşitli aksesuarlar tasarlayıp dikebilirsiniz.


Bu kadar çok fonksiyonu olmasa acil durumlarda işinizi görebilecek taşınabilir mini dikiş makineleri de vardır. Bir zımba büyüklüğündeki bu el dikiş makineleri ile iş seyahatlerinde, şehir hayatının olmadığı yerlere gittiğinizde veya herhangi bir acil durum karşısında sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.


Günümüzde kullanılan dikiş makinelerinin özelikleri de önemli ayrıcalıklar sunmaktadır. Elektriğe bağlı olmadan şarjla çalışabilen bataryalı modeller en çok tercih edilenler arasındadır. Şarjlı dikiş makinesi kablolara bağlı kalmadan ve sabit bir yere mahkûm olmadan kullanılabilir. İsterseniz balkona, isterseniz bahçeye taşıyabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Dikiş Makinesi Markaları


Dikiş makinesi markaları arasında; Singer, Janome, Toyota, Hamarat, Juki, Brother, Kiwi gibi çeşitli markaların farklı tasarımları bulunmaktadır. Singer dikiş makinesi ülkemizde en çok bilinen makinedir. Çok eski yıllardan beri evlerde kadınlar tarafından kullanılan bu makineler, bir dikiş makinesinden beklenilen tüm özellikleri taşımaktadır. Singer dikiş makinesi iğnesi, farklı numaralardan oluşmaktadır. Yapılacak olan dikişin stiline ve kumaş yapısına göre uygun iğne seçilebilir. Yine Juki marka dikiş makineleri de tekstil atölyelerinde oldukça rağbet gören bir markadır.


A101, dikiş makinesi fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunmaktadır. Mağazaları ve online satış sitesi a101.com.tr adresinde bulunan dikişi makinesi marka ve fiyatlarını inceleyebilir, kolayca sipariş edebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.