HESABIM

Derin Dondurucu

için 4 ürün bulundu

Derin Dondurucu


Derin dondurucu, gıdaları uygun sıcaklıkta, uzun süre taze ve hijyenik şekilde saklama imkanı verir. Özellikle kalabalık ailelerin yaşadığı evlerde buzdolaplarının derin dondurucu kısımları ihtiyacı karşılamada yetersiz kalabilir. Yenilikçi teknolojinin bir ürünü olan derin dondurucularla bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Günümüzde uzmanlar her meyve ve sebzenin zamanında tüketilmesi gerektiğinin ve mümkün olduğu kadar organik beslenmenin önemini dile getiriyor. Mevsiminde yetiştirilmemiş sebze ve meyvenin içinde çok daha fazla kimyasal olduğu bunun da insan sağlığını tehdit ettiği biliniyor. Bu sebeple kış sebze ve meyvelerini muhafaza edip yazın tüketebilmek, yaz sebze ve meyvelerini de aynı şekilde kışın tüketebilmek için – gerek çiğ olarak gerekse yarı pişirilmiş şekilde – uygun sıcaklıkta gerekli depolama alanı oluşturmada derin donduruculardan yararlanabilirsiniz. Bir derin dondurucu alarak her mevsim sofralarınıza taze ve farklı ürünler koyabilir, doğal olanı tüketerek daha sağlıklı olabilirsiniz.


Derin dondurucular et/balık ve bakliyat ürünlerini de uygun koşullarda ilk günkü tazeliğiyle saklamanızı sağlayacaktır. Özellikle kurban bayramlarında evinizdeki bir derin dondurucu size etleri muhafaza etmekte oldukça yardımcı olacaktır.


Yenilikçi bir teknoloji olan derin dondurucular, günümüzde bir evin buzdolabı ihtiyacı gibi zaruri görülmekte ve evlenirken de büyük beyaz eşyalarla beraber çeyiz olarak alınmaktadır.


Derin Dondurucu Markaları


Piyasada teknoloji üreten birçok firma bugün değişik ölçülerde ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik derin dondurucular da üretmektedir. Ülkemizde Uğur, Altus, Bosch, Vestel, Arçelik, Simfer, Profilo, Beko, Regal, Şenocak, Grundig, Siemens, Delta, Hotpoint Ariston, Finlux, Liebherr, Miele, SEG, Electrolux, Dijitsu markalarının derin dondurucularını bulmak mümkündür.


Derin Dondurucu Çeşitleri


Bu denli değişik marka içinde derin dondurucu alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.


Derin dondurucunun kapasitesi, sandık tipi yatay derin dondurucu mu dikey çekmeceli derin dondurucu mu ikilemi arasında kaldıysanız öncelikle evinizde derin dondurucuyu koyacağınız yeri belirlemelisiniz. Yatay derin dondurucular (sandık tipi derin dondurucu) dikey derin donduruculara göre daha geniş hacme sahiptir. Ürünler üst üste yerleştirilir. Kalabalık aileler için daha ideal olabilir. Dikey derin dondurucular - çekmeceli ya da buzdolabındaki gibi raflı modellerdir- derin dondurucusunda bir düzen isteyenlerin, ayrı gıdalar ayrı çekmecelerde saklansın, gıdalarda koku karışımı olmasın, et/balık ürünü gibi hassas ürünlere uygun sıcaklıkta çekmecesi olsun diyenlerin tercih edebileceği modelde derin donduruculardır. Dikey derin dondurucular, yatay derin donduruculara göre daha az yer kaplar.


Enerji tasarrufu sağlayan derin dondurucuları tercih etmek önemlidir. Gıda sağlığına önem verilirken elektrik faturalarını da yükseltmemek ve doğaya da zarar vermemek adına enerji tasarruflu A++, A+++ modelde derin dondurucular tercih edilmelidir.


Olası bir elektrik kesintisinde ya da arıza durumunda derin dondurucunun ne kadar süre ile gıdaları donmuş olarak tutacağı da önemlidir. Derin dondurucu alırken buna özellikle dikkat edilmelidir.


Derin dondurucunun garanti süresinin uzunluğuna ve yaygın servis ağının olup olmadığına bakılmalıdır.


Derin dondurucu fiyatları konusunda ise her zaman A101 müşterilerinin yanında. Uygun fiyat, kaliteli ürün felsefesiyle yıllardır ülke genelinde marka bilinirliği olan A101, online satış mağazası a101.com.tr ile de en uygun derin dondurucu fiyatlarını sunuyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.