HESABIM

Buzdolabı

için 15 ürün bulundu

Buzdolabı


Evlerimizde yiyeceklerimizin bozulmadan ve taze olarak saklanması için kullandığımız buzdolapları, günümüz teknolojisi ile birlikte yepyeni özelliklere kavuştu. Elektrikle çalışan buzdolapları, beyaz eşya olarak anılan grupta yer alan en önemli cihazlardandır. Bugün artık beyazdan daha fazla gri renkli olanları tercih edilen buzdolabı, mutfaklarımızın başköşesinde bulunmaktadır.


Her evin olmazsa olmaz elektrikli ev aletlerinden olan buzdolabı, temel işlevi olan soğutmanın yanı sıra artık sebzeleri taze tutma, kokularını karıştırmama, internete bağlanabilme gibi yeni fonksiyonlara da sahiptir. Prensip olarak bütün buzdolabı modelleri aynı şekilde çalışır. Yeni teknoloji ile birlikte bazılarında değişik fonksiyonlar bulunabilir.


Buzdolabınızı mutfaktaki yerinize göre buzdolabı ölçülerini inceleyerek satın almalısınız. Buzdolaplarının iç hacmi de kullanım açısından önemlidir. İki kapaklı buzdolabı modelleri daha fazla iç hacme sahiptir. Ayrıca buzdolaplarının iç tasarımları da kullanım kolaylığı sağlaması bakımından özenle hazırlanmaktadır. Rafların yerinin değiştirilebilmesi, daha geniş raflar, kahvaltılıklar için özel raflar, LED ile aydınlatılmış ve her yeri rahatça görmenizi sağlayan iç tasarımlar bunlara örnek olarak sayılabilir.


Buzdolabı almadan önce güzel bir araştırma yapılmalıdır. Buzdolabı tavsiyeleri ile ilgili değerlendirmeler alınacak buzdolabı hakkında fikir verebilir.


En Uygun Buzdolabı Fiyatları


Buzdolabı fiyatları elbette ki önemli konulardan biridir. Buzdolabı ihtiyacı olanlar alacakları dolabın ölçülerine, markasına, modelline baktıkları gibi fiyatlarına da bakacaklardır. En uygun buzdolabı fiyatları için a101.com.tr adresini mutlaka ziyaret etmeli, avantajlı fiyatlarla sunulan buzdolabı modellerini incelemelisiniz. No-frost özellikli buzdolapları, iki kapılı gardırop tipi buzdolapları, tek kapılı buzdolapları, kombi tipi buzdolapları gibi birbirinden farklı model seçeneklerini uygun fiyatlarla A101’de bulabilirsiniz.


Buzdolabı seçerken önemli bir konu da enerji dostu olmasıdır. G, F, E, D, C, B, A, A+, A++ ve A+++ olmak üzere elektrikli ev aletlerinde 10 farklı enerji sınıfı bulunur. A sınıfı buzdolapları az enerji tüketen gruptur. Son teknolojiyi kullanan A+++ buzdolapları ise en az enerji harcayanlardır. Ancak bu gruptaki ürünler biraz daha pahalı olmaktadır.


En Çok Tercih Edilen Buzdolabı Markaları


Yıllardan beri evlerde kullanılan Arçelik buzdolabı modelleri, pazardaki payını korumaya devam etmektedir. Yine yerli üretim olan Vestel buzdolabı modelleri ile Uğur derin dondurucu modelleri de ülkemizde tercih edilen markalar arasındadır. Alman teknolojisiyle üretilen Bosch buzdolabı dayanıklı ve üstün teknoloji özellikleriyle iyi bir tercih olarak değerlendiriliyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.