Metal Çift Kişilik Karyola

Ürün Kodu: 26042506
₺2.599,00
A101 Ekstra
A101 Ekstra
Mağaza
Mağaza

Brother A80 Elektronik Dikiş Makinesi

Geçmişten günümüze kadar uzanan üstün Brother Japon teknolojisinin hobiyi sanata dönüştürmek için ürettiği aynı zamanda sürekli geliştirdiği elektronik dikiş makinelerinden A80 kompakt

ve kullanımı oldukça kolay hale getiren A serisi sizlere kusursuz dikiş ve onarım imkanları sunmaktadır. Brother A80 kaliteli ve zevkli dikişler elde etmeniz için tasarlanmış yeni bir otomatik dikiş makinesidir. Her türlü kumaşa rahatlıkla dikiş yapmanız için tasarlanmıştır.Dikişin yanında bir de piko yapma (7mm sarma dahil) özelliğini sizlerle buluşturmuştur. 80 farklı dikiş ve piko seçeneklerinin yanı sıra 8 farklı otomatik ilik açma özelliğine sahip olması sizler için kusursuz dikişlere zemin hazırlamaktadır. Sert taşıma çantası ile istediğniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz.

Otomatik iplik takma ve geri adım düğmesi kolaylıkları ile zaman kazanabilirsiniz. Opsiyonel olarak uzatma tablasına sahip olduğunuzda uzun ürünleri de rahatlıkla dikebilirsiniz. Çok uzun ömürlü LED dikiş alanı aydınlatması makine kullanımı sırasında sizlere büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Kolay bakım ve net görüş için yatay mekikli tam devirli çağanoz sistemi ile mükemmel dikişler yapmanız için tasarlanmış A serisi dikişleri sizin için eğlenceli bir hale getirecektir.

A80 Özellikleri

80 farklı dikiş seçeneği

Otomatik iplik takma

Otomatik masura sarma

Tek adımda otomatik ilik açma

Kilit düğmesini kullanarak başı ve sonu sağlamlama dikiş modu

Desen tamamlama düğmesi ile piko desenlerinizi yarıda bırakmadan tamamlama

İğne pozisyonunu ayarlama düğmesi ile köşe dikişlerini rahat yapma imkanı

İplik kesme düğmesi sayesine sağlam ve temiz dikişler

Zikzag ve piko desenlerini 7mm genişliğe 5mm uzunluğa kadar çalışabilirsiniz

Çift iğne modu ile dikişlerinizde sorunsuz dikiş desenleri

Tam devir çağanoz kullanımı

Üstten mekikli

Tek Renkli LCD Ekran

*Ürün 2 yıl garantilidir.

Üretim Yeri: Vietnam

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Fiyatlarımız; A101 Ekstra, A101 Kapıda  ve mağazalarımızda farklılık gösterebilir, belirtilen ürün fiyatı yalnızca bu satış kanalı için geçerlidir.

Ürünlerimiz, yukarıda belirtilen satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Ekstra satış kanalı, A101 Ekstra website ve mobil kısmını kapsamaktadır.

Mesafeli Satış Sözleşmemiz uyarınca; toptan veya yeniden satış amaçlı oluşturulduğu tespit edilen siparişler ile ürün, hizmet ve indirimlerimizden tüm müşterilerimizin faydalanabilmesi ve stokçuluğun engellenmesi için 5 adetin üzerindeki doğrudan ve dolaylı siparişleri A101’in iptal hakkı saklıdır.

Sosyal Medya
apple
android
a101 app linkleri qr kodları
a101 guven damgasi görseli
a101 e-ticaret bilgi sistemi görseli
© 2024 A101 Ekstra