HESABIM

Blender & Mikser

için 42 ürün bulundu
Filtreler
Marka
Demlik Malzemesi
Fincan Kapasitesi
Renk
Satış Kanalı
Fiyat

Blender


Blender, gündelik hayatı kolaylaştıran, zamandan tasarruf sağlayan pratik bir küçük ev aletidir. Çok fonksiyonlu yapısıyla blenderlar mutfakların vazgeçilmezi konumundadır. Günümüzde her evde bir blender bulunmakta, yeni çıkan fonksiyonlu blenderlar da kadınlar tarafından çokça takip edilmektedir.


Mutfakta leziz yemekler yaparken işinizi kolaylaştıracak olan blenderlar, size önemli bir zaman dilimi kazandıracaktır.


Bir blender ile mutfaklarınızda çoğu şeyi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Çorbanızı süzme kıvamına, ayranınızı bol köpüklü hale getirinceye kadar karıştırabilirsiniz. Son teknoloji smoothie blender modelleri ile; taze meyve/meyve sularını karıştırarak sağlıklı bir smoothie yapabilir, detoks smoothielerle toksinlere veda edebilirsiniz.


Ceviz, fındık, kahve gibi sert gıdaları blenderda toz haline getirerek tatlılarınızı, kurabiyelerinizi süslemede kullanabilir, kahvenizi de böylece pişirmeye hazır hale getirebilirsiniz.


Bebeğiniz her gıdayı yemiyorsa evinizde bulunan blender seti yardımıyla besinleri karıştırıp püre haline getirerek, bebeğinizin her gıdadan vitamin almasını sağlayabilirsiniz. Blender setleri arasında evdeki işlerinizi kolaylaştıracak şekilde bulunabilen 3’lü blender seti, blender mikser seti ve 4 bıçaklı blender seti gibi modelleri mutlaka incelemelisiniz.


Yaz aylarının sonlarına doğru kışa hazırlık yapan kadınlar için de blender yardımı önemlidir. Kışın tüketmek üzere yapılan tarhana veya domates sosları blender yardımıyla kolay ve hızlıca hazırlanabilir.


Blender markaları arasında küçük ev aleti üreten birçok firma bulunuyor. Arçelik, Korkmaz, Beko, Arzum, Bosch ve Braun bunlardan bazılarıdır.


Blender Fiyatları


Her tüketici önce alacağı ürünün fiyatını merak etmektedir. Uzun yıllar mutfakta kullanacağınız ve sizin en büyük yardımcınız olacak olan blender fiyatları de bu açıdan bakıldığında önemli bir konudur. Blender modelleri arasında bütçenize uygun bir model mutlaka bulacaksınız. Mutfakta hangi işlem sırasında blendera daha çok ihtiyacınız varsa o özelliği barındıran blender modellerini incelemelisiniz. Blender modellerinin fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Fiyata etki eden bir başka faktör de markadır. Yani denilebilir ki blender fiyatları marka, model ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.


A101 blender setleri, model ve markalarını online mağazasında müşterilerine en uygun fiyatlarla sunuyor. alışveriş kolaylığı sunan a101.com.tr en uygun ve kaliteli blender setlerini ayağınıza kadar getiriyor.

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.

adet ürün eklediniz
(Toplam ürün)
STOK ALARMI

Ürün stoğa girdiğinde
mail adresinize haber vereceğiz.

kapat

Danger Icon

Sepetinizde seçtiğiniz ürün farklı ürünlerle bir arada bulunamaz.